Kategoriler
Genel

Pizzagate Revival

Gölgelerin Dışı belgeseli bana pizzagate’in toplumumuzda ne kadar önemli olduğunu anlamamı sağladı. İşte tüm gerçeklerin özeti:

1. Hollywood okültle derinden ilgilenir. Will Ferell, Jay-Z ve Lady Gaga gibi Hollywood aktörlerinin, okült ve sanatçısının bilinen bir üyesi olan Marina Abramovic ile ilişkilendirdiği çok sayıda video var. iğrenç ruh yemek Sanat. Marina kendini açıkça bu röportaj, müzik endüstrisi ve film endüstrisindeki en büyük isimlerle yakından ilişkilidir. Diğer ünlülerle akşam yemeğinde onun videosunu bulamıyorum, Gölgeler Dışında görülebilir.
  2. Garip bir şekilde, bu hasta sanatı uygulayan kadın, Hillary Clinton’ın 2016 başkanlık kampanyasının eski başkanı ile de bağlantılıdır. Onu ve erkek kardeşi ruhu yemek pişirme onun kardeşi. Bu kadar üst düzey siyasi figürler neden bununla ilgilensin ki?
  3. Korkunç resimlerin görüntülendiğini gördükten sonra şaşırır mısın çocuk taciz, yamyamlık, ve insan kurban evlerinde ve ofislerinde? Veya pedofili için normal bir kişinin nasıl konuşacağına dair açıkça yeri olmayan kod sözcükleri içeren birden fazla e-posta gördükten sonra makarna, peynirveya mendiller. Ayrıca, 1 Mart ise neden Noel’den makarna yemeyi öneriyorsunuz?
  4. Kampanyasından birkaç kişi açıkça şeytani pedofiller, değil mi? Bu Hillary Clinton’ın ona katıldığı anlamına gelemez, değil mi? YANLIŞ. Doğrudan E-posta o zaman yabancı diplomat W. Lewis Amselem’den Hillary Clinton’a onunla tavuk kurban edip, insan kurbanının Kenan tanrısı Moloch’a kurbandan bahsetti.
  5. Satanist, yamyamlar, çocuk kurbanları olan küçük bir grup birey gibi görünen şey, Pizzagate’teki Pizza ile gerçek bağlantı anlamına geliyor.
  6. John ve Tony Podesta, Washington D.C. Kuyruklu Yıldızı Ping Pong pizzacısının sahibi James Alefantis ile yoğun bir şekilde ilgilendiler. Restoranda genellikle para toplayıcıları olurdu ve o kadar ilgiliydi ki listelenmiş 2012 yılında GQ tarafından D.C.’de 49. en güçlü kişi olarak görev yaptı.
  7. Alefantis, garip sanat eserlerine ve ilginç zevklerine yabancı değil. Kontrol et sanat eseri yapmak zorundaydı Örtmek onun içinde restoran.
  8. Bunun kötü olduğunu düşünüyorsanız, erkekleri aradığı silinmiş ve / veya özelleştirilmiş Instagram hesabına göz atın.chickenlovers”(Reşit olmayan erkek çocukları cezbeden bir adam) ve bantlar çocuk masaları aşağı ve yeni bir oturma düzeni olduğu konusunda gülüyor. Daha içerir bir tenha alan bilinmeyen bir yerde, babanın neden popodaki bebekleri sevdiğini soruyor ve daha fazlası.
  9. Peki bunların hepsi nasıl bir ilişki içinde? HRC ve Podesta’nın seks kaçakçılığıyla ilgili olduğuna dair çok sayıda kanıt var, ama hepsi nasıl oluyor? Teoriler, Kuyruklu Yıldız Ping Pong’un çocukları saklamak için bir yer olduğunu (bu nedenle boş beton odanın Instagram resmini) önermektedir. Peki çocukları kim getirdi? Epstein. Epstein yaygın olarak bilinen bir pedofildir, bu yüzden pratiğine fazla girmeyeceğiz. Uçuş günlüğüne dahil edilmeleri nedeniyle kliniklerle açıkça ilişkilidir. Ancak Karayipler’deki adası HRC’nin kullanıldığı yere çok yakındı Lauren Silsby Bir sonraki kurbanlarını bulmak için Haiti’de.
  10. DERSİNDEN dolayı Clinton, AMBER Alert’leri çıkaracak olan sistemden sorumlu insan kaçakçılığını tutuklayacak! Başka kimseler, sadece kaybolan çocuklar ile hiçbir ilgisi olmadığını bildiğinizden emin olurlar mı? 100.000’den fazla çocuğun, çocuk koruma hizmetlerinden “kaçak” veya “kayıp” olarak listelendiğini unutmayın. 2000.
  11. İncelemek için Pizzagate hakkında çok daha fazlası var. James Alefantis, John Podesta, Epstein, Ghislaine Maxwell, Marina Abramovic’in öne çıkması, Madeleine McCann’ın ortadan kaybolması, Clinton Vakfı, vb. Çocuklar toplumdaki bu popüler figürler tarafından sürekli olarak yaralanmakta, saldırıya uğramakta ve öldürülmektedir.

TL; DR Washington DC’de şeytani insan ticareti operasyonları var.

Gönderen … CoolestMRT
[comments]

“Pizzagate Revival” için 22 yanıt

Tokat merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok iyi, şukuladım 20-04-2020 10:45:54

Kırıkkale merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 22-04-2020 09:42:09

Kırklareli merkezden ben banu. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-04-2020 03:22:05

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 05-05-2020 13:38:01

Samsun merkezden ben banu. Selam web siten harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 05-05-2020 16:47:59

Bartın merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 09-05-2020 07:55:41

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 11-05-2020 23:52:51

Iğdır merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 29-05-2020 10:38:05

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir