Başka biri “Pizza / Pedogate” ile ilgili neredeyse her şeyin internette gölgeli olarak yasaklandığını fark etti mi? Youtube’da bu konuyla ilgili milyonlarca kez görüntülenen videolar var, ancak bunları doğrudan bağlantı olmadan aramak İMKANSIZ. Epstein ve Pizzagate ile ilgili konularda haber makaleleri ararken, yalnızca “sahte haberleri çürüten” bazı ana akım haber makaleleri görüntülenir. Bu kadar kötü örtbas etmeye çalışmaları beni gerçekten kızdırıyor. Bu noktada, Epstein’ın intihar etmediği ve Clinton öldürme listesinin gerçek bir şey olduğu benim için açık. Arama yaparken, Google’da onunla ilgili bir şey bulmak imkansız. İşte o konuyla ilgili bulduğum eski bir makale: https://www.dailymail.co.uk/news/article-3754655/Google-buries-Clinton-body-count-Search-engine-accused-hiding-negative-stories-Hillary-s-campaign.htmlNe düşünüyorsun?

Author

95 Comments

1. Elazığ merkezden ben ali. Merhabalar siteniz inanki hayran edici, teşekkürler 17-09-2020 23:10:24

2. Elazığ merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi vallaha billaha iyi, face de paylaştım 26-09-2020 10:02:30

3. Bartın merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran edici, teşekkürler 30-09-2020 04:14:13

4. Samsun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız valla dikkat çekici, teşekkürler 02-10-2020 09:20:37

5. Merhabalar sayfan inanki çok hoşuma gitti, şukuladım

6. Merhabalar web siteniz süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

7. Isparta dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, saolun , emin – 44

8. Bayburt merkezden ben Aylin. Selamlar web siten inan ki hayran edici, tebrikler 19-10-2020 05:23:48

9. Konya merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşım gerçekten iyi, saolun 24-10-2020 09:42:25

10. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. İstanbul dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Slm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 460

12. Çankırı dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Selamın aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 239

13. elif yılmaz Reply

Slm web siten inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Selamlar sayfa süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

15. Batman dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Slm siten inan ki çok iyi, saolun , ziya – 353

16. Eskişehir merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:44:20

17. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 160

18. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Mrb web siten cidden iyi, teşekkürler , ziya – 64

19. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, tebrikler

20. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 64

21. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, saolun

22. Mrb siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

23. Denizli merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, saolun 12-01-2021 13:18:49

24. Bursa dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Merhaba sayfa vallaha iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 498

25. Zonguldak dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Selam siteniz valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 453

26. Slm siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

27. Selam siteniz harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

28. İzmir merkezden ben doruk. Selam paylaşımın inanılmaz hayran edici, teşekkürler 19-01-2021 08:56:07

29. Merhaba herkese sayfanız inanki güzel, teraziye tıkladım

30. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sağolun , hatice – 16

31. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , gaye – 456

32. Nevşehir merkezden ben Aylin. Mrb sayfan inanki dikkatimi çekti, saolun 03-02-2021 19:01:15

33. Uşak dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Selam paylaşım ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 475

34. Eskişehir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, saolun 06-02-2021 00:27:26

35. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 08-02-2021 21:22:01

36. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla çok güzel, sağolun , ali – 54

37. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 140

38. İstanbul merkezden ben ziya. Merhabalar siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-03-2021 22:15:47

39. Bitlis merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-03-2021 02:16:40

40. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

41. Bingöl merkezden ben Aylin. Mrb sayfa inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 31-03-2021 16:46:13

42. Van merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 07-04-2021 15:23:23

43. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 22

44. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok iyi, sağolun , Aylin – 228

45. Ardahan dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Slm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 297

46. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

47. İstanbul merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-05-2021 04:17:08

48. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Mrb web siten inanki çok güzel, tebrikler , Aylin – 456

49. Van dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Mrb bu web sitesi vallaha billaha iyi, teşekkürler , hatice – 350

50. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 353

51. Merhaba herkese web siten valla çok iyi, şukuladım

52. Karaman merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-05-2021 14:59:05

53. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 95

54. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

55. Yozgat merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 02-06-2021 03:17:36

56. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Selam paylaşım inanki dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 131

57. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Selam herkese siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 409

58. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten iyi, şukuladım , ziya – 22

59. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Selamlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 285

60. Amasya dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 373

61. Merhabalar sayfa inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

62. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

63. selamun aleyküm siten inan ki hayran edici, face de paylaştım

64. Kırklareli merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi inanki hayran bıraktı, sağolun 22-06-2021 20:33:37

65. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 62

66. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , – 294

67. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, teraziye tıkladım

68. Gaziantep dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Merhaba web siteniz yeminle mükemmel, teşekkürler , Emine – 69

69. Bingöl dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Mrb web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 484

70. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 450

71. Isparta merkezden ben Hasan. Merhaba web siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 01-07-2021 10:01:46

72. Merhaba paylaşımınız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

73. Kırşehir dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Slm web siteniz inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 342

74. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden çok güzel, şukuladım , ali – 6

75. Slm paylaşım vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

76. selamun aleyküm paylaşımın valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

77. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 239

78. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 242

79. Bayburt dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , – 355

80. Çankırı dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Selamlar siten yeminle dikkatimi çekti, saolun , banu – 238

81. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 270

82. Karabük merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 28-07-2021 08:23:42

83. Uşak merkezden ben gaye. Merhaba sayfa inanki çok iyi, teraziye tıkladım 29-07-2021 10:20:49

84. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 31

85. Kırklareli dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok güzel, saolun , mehmet – 405

86. Sakarya dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 96

87. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 453

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link