Pizzagate Shadowbanned

Başka biri “Pizza / Pedogate” ile ilgili neredeyse her şeyin internette gölgeli olarak yasaklandığını fark etti mi? Youtube’da bu konuyla ilgili milyonlarca kez görüntülenen videolar var, ancak bunları doğrudan bağlantı olmadan aramak İMKANSIZ. Epstein ve Pizzagate ile ilgili konularda haber makaleleri ararken, yalnızca “sahte haberleri çürüten” bazı ana akım haber makaleleri görüntülenir. Bu kadar kötü örtbas etmeye çalışmaları beni gerçekten kızdırıyor. Bu noktada, Epstein’ın intihar etmediği ve Clinton öldürme listesinin gerçek bir şey olduğu benim için açık. Arama yaparken, Google’da onunla ilgili bir şey bulmak imkansız. İşte o konuyla ilgili bulduğum eski bir makale: https://www.dailymail.co.uk/news/article-3754655/Google-buries-Clinton-body-count-Search-engine-accused-hiding-negative-stories-Hillary-s-campaign.htmlNe düşünüyorsun?

“Pizzagate Shadowbanned” üzerine 38 yorum

1. Elazığ merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi vallaha billaha iyi, face de paylaştım 26-09-2020 10:02:30

2. Bartın merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran edici, teşekkürler 30-09-2020 04:14:13

3. Samsun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız valla dikkat çekici, teşekkürler 02-10-2020 09:20:37

4. Isparta dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, saolun , emin – 44

5. İstanbul dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Slm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 460

6. Çankırı dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Selamın aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 239

7. Eskişehir merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:44:20

8. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 160

9. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 64

10. Denizli merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, saolun 12-01-2021 13:18:49

11. Bursa dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Merhaba sayfa vallaha iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 498

12. Zonguldak dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Selam siteniz valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 453

13. İzmir merkezden ben doruk. Selam paylaşımın inanılmaz hayran edici, teşekkürler 19-01-2021 08:56:07

14. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sağolun , hatice – 16

15. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , gaye – 456

16. Uşak dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Selam paylaşım ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 475

17. Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 08-02-2021 21:22:01

18. Bu konu : ” Pizzagate Shadowbanned ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla çok güzel, sağolun , ali – 54

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link