Pizzagate Shadowbanned

Başka biri “Pizza / Pedogate” ile ilgili neredeyse her şeyin internette gölgeli olarak yasaklandığını fark etti mi? Youtube’da bu konuyla ilgili milyonlarca kez görüntülenen videolar var, ancak bunları doğrudan bağlantı olmadan aramak İMKANSIZ. Epstein ve Pizzagate ile ilgili konularda haber makaleleri ararken, yalnızca “sahte haberleri çürüten” bazı ana akım haber makaleleri görüntülenir. Bu kadar kötü örtbas etmeye çalışmaları beni gerçekten kızdırıyor. Bu noktada, Epstein’ın intihar etmediği ve Clinton öldürme listesinin gerçek bir şey olduğu benim için açık. Arama yaparken, Google’da onunla ilgili bir şey bulmak imkansız. İşte o konuyla ilgili bulduğum eski bir makale: https://www.dailymail.co.uk/news/article-3754655/Google-buries-Clinton-body-count-Search-engine-accused-hiding-negative-stories-Hillary-s-campaign.htmlNe düşünüyorsun?

“Pizzagate Shadowbanned” üzerine 8 yorum

1. Elazığ merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi vallaha billaha iyi, face de paylaştım 26-09-2020 10:02:30

2. Bartın merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran edici, teşekkürler 30-09-2020 04:14:13

3. Samsun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız valla dikkat çekici, teşekkürler 02-10-2020 09:20:37

4. Isparta dan kimler var. Pizzagate Shadowbanned . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, saolun , emin – 44

Yorum yapın