Kategoriler
Genel

Pizzagate yayınları / bilgileri internetten + sosyal medyadan siliniyor.

Hepinizin bununla ilgili görüşlerini duymak istiyorum. Sadece geçen ay içinde pizzagate hakkında kapsamlı araştırma yaptım çünkü ÇÜNKÜ bulmak kolay değildi.

Zor olmasa da, bu bir “trend” konudur. Google, YouTube, TikTok (aradığınızda) vb. “Debunked” hariç. Mümkünse burada bunun hakkında geniş bir tartışma yapmak ister miyim? Belki de tıpkı bir “meta” tipi yazı gibi … duymak istediğim konu hakkında eklemek istediğiniz her şey ve her şey. Sonunda yeterince araştırma yaptım ve bu konuda başkalarıyla gerçekten konuşmak istediğimden yeterince haberdar olduğumu hissediyorum.

“Pizzagate yayınları / bilgileri internetten + sosyal medyadan siliniyor.” için 14 yanıt

Kilis merkezden ben gaye. Merhaba web siten vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-07-2020 06:21:10

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım valla iyi, linkedinde paylaştım 02-07-2020 08:58:02

Mersin merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 05-07-2020 17:16:26

Çorum merkezden ben Emine. Merhaba siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 26-07-2020 07:35:46

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 30-07-2020 18:17:40

Nevşehir merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 31-07-2020 08:15:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir