Burada hala mikro düzeydeki oy sayımları ve tutarsızlıklara giren birçok gönderi görüyorum, ki bu maalesef başından beri bir plan.

Planları o kadar iyi uygulandı ve dürüst olmak gerekirse “Yeni Dünya Düzeni” nden beklediğim bir seviyeydi. O kadar açık ki gerçek adayın önemi yok. Her ikisi de büyük resmin piyonları.

• Küresel ‘salgını’ dramatize edin ve insanlar arasındaki korkuyu vurgulayın

• Bize siyasi yelpazenin kutup uçlarında iki yaşlı, düşük kaliteli aday verin

• Postayla gönderilen oy pusulaları, seçmen sahtekarlığı vb. Yoluyla oylama sürecinin doğruluğu ve meşruiyeti konusunda şüphe yaratın.

• Her iki tarafın da gerçek kazanan olduğuna inanması için sonuçların çok yakın olduğundan, kelimenin tam anlamıyla birbirinden ayrı olduğundan emin olun

• Adaylarının kazanan olduğuna ve oylama doğruluğunun suçlu olduğuna inanan Amerikan halkı arasında söylem kıvılcımı

Oyun sonu mu? Savaş? İsyan mı? Bu seçimde iki adayın da nasıl meşru galip olabileceğini ve Amerikan halkının bunu nerede onurlandırdığını anlamıyorum.

Author

37 Comments

1. Bu konu : ” Plan Gerçekten Dahiydi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 44

2. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Plan Gerçekten Dahiydi . Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 482

3. Bu konu : ” Plan Gerçekten Dahiydi ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 482

4. Çankırı merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 05-11-2020 06:04:44

5. Trabzon merkezden ben Aylin. Slm paylaşım vallaha mükemmel, face de paylaştım 13-11-2020 18:55:53

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Plan Gerçekten Dahiydi ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz hayran edici, saolun , elif yılmaz – 384

7. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 17-11-2020 01:08:04

8. Muş dan kimler var. Plan Gerçekten Dahiydi . Merhaba herkese paylaşımın inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 79

9. Bolu dan kimler var. Plan Gerçekten Dahiydi . Slm paylaşımın harbiden güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 341

10. Samsun merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, şukuladım 21-11-2020 16:26:40

11. Merhaba herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

12. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız vallaha billaha çok güzel, şukuladım 23-11-2020 21:17:04

13. Aydın merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 26-11-2020 04:32:22

14. Gürbüz Reply

Selam herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, tebrikler

15. Bu konu : ” Plan Gerçekten Dahiydi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden güzel, face de paylaştım , emin – 480

16. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 07-12-2020 11:05:05

17. Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

18. Tunceli dan kimler var. Plan Gerçekten Dahiydi . Selamlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 396

19. Kars dan kimler var. Plan Gerçekten Dahiydi . Selam web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 150

20. Bu konu : ” Plan Gerçekten Dahiydi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 41

21. Afyon dan kimler var. Plan Gerçekten Dahiydi . Mrb paylaşım inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 353

22. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın gerçekten iyi, şukuladım 26-12-2020 02:31:50

23. Afyon merkezden ben emin. Merhaba siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım 27-12-2020 06:53:59

24. Siirt dan kimler var. Plan Gerçekten Dahiydi . Slm paylaşımın valla iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 349

25. selam arkadaşlar sayfan inanki iyi, facebookta paylaştım

26. Merhabalar sayfanız yeminle hoşuma gitti, şukuladım

27. Hakkari dan kimler var. Plan Gerçekten Dahiydi . selam arkadaşlar paylaşımın inanki mükemmel, teşekkürler , gaye – 27

28. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa vallaha iyi, twitter da paylaştım

29. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. Plan Gerçekten Dahiydi . Selamlar paylaşımın vallaha iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 478

30. Elazığ dan kimler var. Plan Gerçekten Dahiydi . Merhaba herkese web siten cidden ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 59

31. selam arkadaşlar siteniz cidden iyi, face de paylaştım

32. Konya merkezden ben Hasan. Slm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-01-2021 18:15:40

33. Isparta dan kimler var. Plan Gerçekten Dahiydi . Selam siten vallaha dikkat çekici, tebrikler , ziya – 200

34. Bu konu : ” Plan Gerçekten Dahiydi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 123

35. Bu konu : ” Plan Gerçekten Dahiydi ” çok güzel. Mrb web siten inan ki güzel, tebrikler , Gürbüz – 200

36. Isparta merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız inanki hayran edici, teraziye tıkladım 19-02-2021 19:41:37

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link