Amaç, her ülkeye dikte edecek bir dünya hükümetine sahip olmaktır; dünya hükümetinin iradesini dayatacak bir dünya ordusu; küresel finansmanı kontrol edecek bir dünya merkez bankası; nakit değil, elektronik olacak bir dünya para birimi; ve küresel bir bilgisayara bağlı mikroçipli bir popülasyon. Etrafınıza bakın ve ne kadar yakın olduklarını göreceksiniz.

Author

30 Comments

1. Merhabalar paylaşımın vallaha mükemmel, şukuladım

2. Bu konu : ” Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 406

3. Gürbüz Reply

Adana dan kimler var. Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. . Selamın aleyküm siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 495

4. Adana merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-03-2021 20:34:00

5. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-03-2021 01:04:18

6. Selam web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Merhaba paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, tebrikler

8. Bu konu : ” Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 445

9. Slm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

10. Iğdır merkezden ben Aylin. Slm siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 25-03-2021 12:05:26

11. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

12. Şırnak dan kimler var. Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha güzel, şukuladım , doruk – 237

13. Bu konu : ” Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 182

14. Selamlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sağolun

15. Bu konu : ” Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 444

16. Bilecik dan kimler var. Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sağolun , ali – 440

17. Bu konu : ” Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha mükemmel, teşekkürler , emin – 311

18. Bu konu : ” Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 438

19. Mrb paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

20. Erzincan merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 23:13:10

21. Bartın merkezden ben ali. Selam herkese siten süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 09-05-2021 01:35:16

22. Bartın dan kimler var. Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. . selam arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, teşekkürler , Hasan – 472

23. Bu konu : ” Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. ” çok güzel. Mrb siteniz inanki iyi, sağolun , banu – 370

24. Bu konu : ” Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 111

25. selamun aleyküm sayfa ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

26. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. . Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 139

27. Amasya merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 22-05-2021 16:39:37

28. Eskişehir dan kimler var. Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. . merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sağolun , – 80

29. Bolu dan kimler var. Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. . Selamlar sayfan inanki hoşuma gitti, şukuladım , ali – 38

30. Kırıkkale merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın valla güzel, sosyal medyada paylaştım 15-06-2021 07:40:32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link