Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir.

Amaç, her ülkeye dikte edecek bir dünya hükümetine sahip olmaktır; dünya hükümetinin iradesini dayatacak bir dünya ordusu; küresel finansmanı kontrol edecek bir dünya merkez bankası; nakit değil, elektronik olacak bir dünya para birimi; ve küresel bir bilgisayara bağlı mikroçipli bir popülasyon. Etrafınıza bakın ve ne kadar yakın olduklarını göreceksiniz.

This Post Has 13 Comments

1. banu

Merhabalar paylaşımın vallaha mükemmel, şukuladım

2. ahmet

Bu konu : ” Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 406

3. Gürbüz

Adana dan kimler var. Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. . Selamın aleyküm siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 495

4. mehmet

Adana merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-03-2021 20:34:00

5. Gürbüz

Muş merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-03-2021 01:04:18

6. ali

Selam web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. emin

Merhaba paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, tebrikler

8. hatice

Bu konu : ” Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 445

9. gaye

Slm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

10. Aylin

Iğdır merkezden ben Aylin. Slm siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 25-03-2021 12:05:26

11. elif yılmaz

selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

12. doruk

Şırnak dan kimler var. Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha güzel, şukuladım , doruk – 237

13. doruk

Bu konu : ” Plan her zaman gücü yaşamın her alanında merkezileştirmek olmuştur, çünkü karar vermeyi ne kadar merkezileştirirseniz, geri kalanına daha az insan dikte edebilir. ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 182

Bir cevap yazın