Her neyse, ben en eğitimli değilim, bu yüzden lütfen bunun iyi yazılması dışında yapmayın ama umarım bu yazı bu dünya çapında salgınla nasıl mücadele edebileceğimiz konusunda verimli bir konuşma başlatır.

Yani düşmanların kim olduğunu biliyoruz. Kilise, BM, devlet kurumları (CIA), koruyucu aile sistemi ve bu grupları koruyan ana akım / sosyal medya şirketleri. Ayrıca bu iğrenç hareketi finanse eden bazı kişiler hakkında sağlam bir fikrimiz var.

Çok küçük protestolar ve otoyollarda birkaç pankart gördüm. Ayrıca bu denizaltında gerçekten bilgi edinen birkaç kişiye de rastladım, ancak bu şarkıyı görmüştük ve fırtınadan önce ve genellikle sonra dans ettik, biz insanlar her zamanki gibi işe geri dönme eğilimindeyiz.

Ben politik bir adam değilim ve çevre devam ettiği sürece onu gördüğümde çöp atmıyorum ve çöp toplamıyorum ama bu konuyu unutamıyorum veya bırakamıyorum. Daha düzenli bir gönderi elde etmek için bir şeyler yapmalıyız, bu yeterli olmayacak, bir şapka damlasına kadar her şeyi engelleyebilecekler.

Bu sorunla mücadele etmenin en verimli yolu konusunda önerilerde bulunmak için hepinize elinizden gelenin en iyisini yapmaya davet ediyorum. Bazı fikirlerim var ve bunları sizinle tartışmak için sabırsızlanıyorum.

gönderen … GodzillaFunk
[comments]

Author

60 Comments

1. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın valla hayran edici, teraziye tıkladım 30-08-2020 01:10:29

2. Merhabalar sayfanız inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız valla iyi, face de paylaştım 30-08-2020 05:20:33

4. Kırşehir merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, tebrikler 30-08-2020 05:48:39

5. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok iyi, teşekkürler

6. Hatay merkezden ben ahmet. Selam web siten gerçekten hayran edici, teşekkürler 30-08-2020 05:49:00

7. Kilis merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 30-08-2020 09:10:01

8. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

10. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 04-09-2020 01:16:35

12. Selamlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

13. Hakkari merkezden ben banu. Selam herkese siten harbiden mükemmel, sağolun 09-09-2020 17:39:20

14. selamun aleyküm sayfa valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Selam herkese web siten süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Selam sayfanız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Merhaba sayfanız harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

19. Karaman dan kimler var. Plan nedir? . Selam herkese sayfan yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , – 343

20. Bu konu : ” Plan nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 418

21. Bu konu : ” Plan nedir? ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 339

22. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-10-2020 05:31:43

23. Bu konu : ” Plan nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 195

24. Kırıkkale dan kimler var. Plan nedir? . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 304

25. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

26. Isparta merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 22:19:10

27. Bu konu : ” Plan nedir? ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 230

28. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siten cidden güzel, teraziye tıkladım

29. Diyarbakır merkezden ben . selamun aleyküm siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 08-12-2020 05:52:29

30. Iğdır dan kimler var. Plan nedir? . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 17

31. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 11-12-2020 02:01:15

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Plan nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 9

33. Konya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 20-12-2020 04:56:32

34. Bilecik merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 26-12-2020 22:45:36

35. Batman dan kimler var. Plan nedir? . merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 51

36. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler

37. Bu konu : ” Plan nedir? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla hayran bıraktı, sağolun , memo – 109

38. Uşak dan kimler var. Plan nedir? . Slm web siten süper ötesi iyi, face de paylaştım , mehmet – 21

39. Konya dan kimler var. Plan nedir? . Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 179

40. Merhaba web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

41. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, tebrikler 15-01-2021 15:14:53

42. Selamın aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

43. Selam herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun

44. Adıyaman merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-01-2021 10:39:36

45. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

46. Karabük merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 03-02-2021 09:53:06

47. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

48. Bu konu : ” Plan nedir? ” çok güzel. Selam web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 129

49. Afyon merkezden ben ali. Merhaba sayfanız valla çok iyi, face de paylaştım 14-02-2021 05:22:56

50. Merhaba herkese sayfanız valla çok güzel, saolun

51. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Plan nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 260

52. Bu konu : ” Plan nedir? ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 30

53. Bu konu : ” Plan nedir? ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 312

54. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Bingöl merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız inanki çok güzel, tebrikler 14-04-2021 06:05:51

56. Bu konu : ” Plan nedir? ” çok güzel. Selam herkese siten valla dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 472

57. Bilecik dan kimler var. Plan nedir? . Selam herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 368

58. Giresun merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 06-05-2021 23:24:15

59. Bilecik dan kimler var. Plan nedir? . selamun aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 459

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link