Plan nedir?

Her neyse, ben en eğitimli değilim, bu yüzden lütfen bunun iyi yazılması dışında yapmayın ama umarım bu yazı bu dünya çapında salgınla nasıl mücadele edebileceğimiz konusunda verimli bir konuşma başlatır.

Yani düşmanların kim olduğunu biliyoruz. Kilise, BM, devlet kurumları (CIA), koruyucu aile sistemi ve bu grupları koruyan ana akım / sosyal medya şirketleri. Ayrıca bu iğrenç hareketi finanse eden bazı kişiler hakkında sağlam bir fikrimiz var.

Çok küçük protestolar ve otoyollarda birkaç pankart gördüm. Ayrıca bu denizaltında gerçekten bilgi edinen birkaç kişiye de rastladım, ancak bu şarkıyı görmüştük ve fırtınadan önce ve genellikle sonra dans ettik, biz insanlar her zamanki gibi işe geri dönme eğilimindeyiz.

Ben politik bir adam değilim ve çevre devam ettiği sürece onu gördüğümde çöp atmıyorum ve çöp toplamıyorum ama bu konuyu unutamıyorum veya bırakamıyorum. Daha düzenli bir gönderi elde etmek için bir şeyler yapmalıyız, bu yeterli olmayacak, bir şapka damlasına kadar her şeyi engelleyebilecekler.

Bu sorunla mücadele etmenin en verimli yolu konusunda önerilerde bulunmak için hepinize elinizden gelenin en iyisini yapmaya davet ediyorum. Bazı fikirlerim var ve bunları sizinle tartışmak için sabırsızlanıyorum.

gönderen … GodzillaFunk
[comments]

“Plan nedir?” üzerine 22 yorum

1. Siirt merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın valla hayran edici, teraziye tıkladım 30-08-2020 01:10:29

2. Samsun merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız valla iyi, face de paylaştım 30-08-2020 05:20:33

3. Kilis merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 30-08-2020 09:10:01

4. Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 04-09-2020 01:16:35

5. Karaman dan kimler var. Plan nedir? . Selam herkese sayfan yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , – 343

6. Bu konu : ” Plan nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 418

7. Bu konu : ” Plan nedir? ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 339

8. Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-10-2020 05:31:43

Yorum yapın