Bu, kitlelerin Biden’ın seçimi çaldığını söylemesinden daha iyi değil

Söz konusu suçlama etrafında onların ahlak pusulasını şekillendiren bir üs ile karşı karşıyasınız. DJT gerçekten hile yaptıysa, hile yapmakta sorun yoktur. O olmasaydı, ama hile yapan rakibi sihirli bir şekilde hile yaparsa artık tamam değil

Burada kazanamazsınız ve bu tür gönderiler onu … daha tuhaf yapar

Author

7 Comments

1. İzmir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler 01-04-2021 05:09:43

2. Çorum merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-04-2021 06:05:48

3. Kırşehir dan kimler var. “Plana Güvenin”: Q, seçkinler tarafından dünyanın bir seçimde görülen en büyük dolandırıcılığı gerçekleştirmek için kullanılan bir araçtı, burada kazanan çok açık bir şekilde kaybedendir … ve Trump da işin içindeydi . Selam herkese sayfa yeminle çok güzel, şukuladım , gaye – 148

4. Kırklareli merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-04-2021 21:13:09

5. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

6. Bu konu : ” “Plana Güvenin”: Q, seçkinler tarafından dünyanın bir seçimde görülen en büyük dolandırıcılığı gerçekleştirmek için kullanılan bir araçtı, burada kazanan çok açık bir şekilde kaybedendir … ve Trump da işin içindeydi ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 458

7. Bursa merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın inanki çok güzel, tebrikler 19-04-2021 19:03:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link