Plancılardan bazı Portentous alıntıları … açıkçası hedeflerini belirterek

Sevsek de sevmesek de dünya hükümetimiz olacak. Soru sadece dünya hükümetinin rıza ile mi yoksa fetihle mi sağlanacağıdır.

~ CFR üyesi James Warburg, ABD Senato Dış İlişkiler Komitesi önünde ifadesinde, 17 Şubat 1950.

Washington Post, The New York Times, Time Magazine ve yönetmenleri neredeyse 40 yıldır toplantılarımıza katılan ve takdir sözlerine saygı gösteren diğer büyük yayınlara minnettarız. O yıllarda reklam ışıklarına maruz kalsaydık, dünya için planımızı geliştirmemiz imkansız olurdu. Ancak dünya daha sofistike ve bir dünya hükümetine doğru yürümeye hazır. Bir entelektüel elitin ve dünya bankacılarının uluslarüstü egemenliği, geçmiş yüzyıllarda uygulanan ulusal oto-belirlemeye kesinlikle tercih edilir.

~ David Rockefeller, Bilderberg Konferansı, Baden-Baden, Almanya 1991

Bugün, BM askerleri düzeni sağlamak için Los Angeles’a girerse Amerika öfkelenir. Yarın minnettar olacaklar! Bu, özellikle varlığımızı tehdit eden gerçek ya da ilan edilmiş dışardan bir tehdit olduğu söylendiğinde doğrudur. İşte o zaman dünyadaki tüm insanlar onları bu kötülükten kurtarmak için yalvaracak. Herkesin korktuğu tek şey bilinmezliktir. Bu senaryo ile birlikte sunulduğunda, bireysel haklar, Dünya Hükümeti tarafından kendilerine verilen esenlik garantisi için isteyerek terk edilecektir.

Henry Kissinger

~ 1992 Fransa, Évian-les-Bains’de düzenlenen Bilderberg Konferansı

“Plancılardan bazı Portentous alıntıları … açıkçası hedeflerini belirterek” üzerine 11 yorum

1. Aydın merkezden ben Aylin. Selam sayfan gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 06-10-2020 17:05:33

2. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selam paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 06-10-2020 17:19:28

3. Bu konu : ” Plancılardan bazı Portentous alıntıları … açıkçası hedeflerini belirterek ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla dikkat çekici, tebrikler , ziya – 430

4. Bu konu : ” Plancılardan bazı Portentous alıntıları … açıkçası hedeflerini belirterek ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, saolun , – 186

5. Bu konu : ” Plancılardan bazı Portentous alıntıları … açıkçası hedeflerini belirterek ” çok güzel. Slm siten yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 128

Yorum yapın