Vücudunuzdaki tüm hücrelerin mRNA tarafından kodlanan başak proteinini ifade etmeye başlaması zaman alır. Aylar, muhtemelen yıllar. Vücudunuzdaki önemli miktarda hücre (özellikle hayati organlar) geni ifade ettiğinde ve benzer bir proteini ifade eden bir virüsle karşılaştığınızda, bağışıklık sisteminiz bir tepki oluşturur ve kendi düzenlenmiş hücrelerinizi bir tehdit olarak hızlıca tanır ve sizi öldürür. “Sitokin fırtınaları”.

Bu etki, hayvanlar ve çocuklar üzerinde yapılan mRNA denemelerinde gösterilmiştir. Bu gerçekleşecek ve herhangi bir yansımayı önlemek için COVID-21 olarak etiketlenecek. Yeni bir tür olmayacak, etki 19 varyanttan veya muhtemelen soğuk algınlığına neden olan birkaç koronavirüsten birinden kaynaklanıyor olabilir.

Bir insan karaciğerinin kabaca her 150-500 günde bir tüm hücrelerini değiştirdiği tahmin edildiğine göre, en iyi tahminim, aşılananların ilkinin ölmeye başladığını gördüğümüz zaman, Q2-Q3 2021’dir. O zamana kadar milyonları aşırmış olacaklar. Bu, insanlık tarafından daha önce hiç görülmemiş oranlarda bir felaket olma potansiyeline sahiptir.

Ya da bu bayan yanılıyor olabilir ve önemli değil.

https://coronanews123.wordpress.com/2021/01/18/professor-dolores-cahill-why-people-will-start-dying-a-few-months-after-the-first-mrna-vaccination/

Author

17 Comments

1. Slm siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” Plandemik Aşama İki: mRNA Aşıları ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 219

3. Edirne dan kimler var. Plandemik Aşama İki: mRNA Aşıları . selamun aleyküm sayfa valla çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 470

4. Merhabalar web siteniz cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Kayseri merkezden ben gaye. Mrb siteniz inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 27-01-2021 03:03:01

6. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

7. Artvin merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 20:25:57

8. Diyarbakır dan kimler var. Plandemik Aşama İki: mRNA Aşıları . Selam herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 201

9. Bu konu : ” Plandemik Aşama İki: mRNA Aşıları ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden çok güzel, face de paylaştım , ziya – 143

10. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler 06-03-2021 08:45:44

11. Bu konu : ” Plandemik Aşama İki: mRNA Aşıları ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim mükemmel, şukuladım , gaye – 10

12. Bu konu : ” Plandemik Aşama İki: mRNA Aşıları ” çok güzel. Slm sayfa cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 403

13. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım

14. Kilis dan kimler var. Plandemik Aşama İki: mRNA Aşıları . Selam paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 403

15. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

16. Sakarya dan kimler var. Plandemik Aşama İki: mRNA Aşıları . Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 347

17. Karabük merkezden ben ali. Merhaba herkese siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 18-04-2021 09:33:18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link