Plandemik filmde debunking bir video yaptım ve youtube filmi “kayboldu”

Sadece bunun kendini tanıtmak için ucuz bir girişim olmadığını söyleyerek başlamak istiyorum, bu yüzden videomu veya bunun gibi bir şeyi bağlamıyorum. Garip bulduğum şey, çok küçük bir youtuber’ım ve youtube’un özellikle YouTube Studio’yu kontrol ettiğimde yaptığım herhangi bir şeyin bir tehdit olacağını düşünmesinin bir nedeni yok, videonun herhangi bir kısıtlaması olmadığını söylüyor. Üstelik Plandemik’teki iddiaların çoğunu debun eden bir video olsa da, komedi altında kategorize edildi, çünkü tam olarak bu, ona bağlı bazı araştırmaların olduğu bir komedi videosu. Yalnızca kanal adımı aradığınızda bile video arama sonuçlarında görünmüyor. Şimdi komplo tekerleklerim dönüyor. Plandemik, YouTube’un arkasındaki tüm aldatmaca sadece bir Streisand Etkisi yaratma girişimi olabilir, bunun internetten tamamen yok edilmesinin hiçbir yolu olmadığını ve sadece daha fazla insanın izlemesi için daha fazla hype üreteceğini biliyor muydu? Ya bu fikirlerin bir sebepten dolayı yayılmasını gerçekten istiyorlarsa? Daha önce hiç böyle bir şey görmedim ve tüm COVID19 şeyleri devam ederken, gerçekte neler oluyor?

“Plandemik filmde debunking bir video yaptım ve youtube filmi “kayboldu”” üzerine 59 yorum

1. Balıkesir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 07-06-2020 07:00:08

2. Aksaray merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 04-07-2020 04:06:31

3. Uşak merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2020 21:54:04

4. Eskişehir merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 06-08-2020 18:27:40

5. Çankırı merkezden ben gaye. Selam web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-08-2020 16:39:10

6. Muş dan kimler var. Plandemik filmde debunking bir video yaptım ve youtube filmi “kayboldu” . Merhaba web siten vallaha iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 181

7. Uşak merkezden ben emin. Slm siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 30-10-2020 06:10:39

8. Bu konu : ” Plandemik filmde debunking bir video yaptım ve youtube filmi “kayboldu” ” çok güzel. Merhaba siten valla güzel, şukuladım , ali – 132

9. Bu konu : ” Plandemik filmde debunking bir video yaptım ve youtube filmi “kayboldu” ” çok güzel. Mrb siten inanki güzel, face de paylaştım , Aylin – 212

10. Şırnak dan kimler var. Plandemik filmde debunking bir video yaptım ve youtube filmi “kayboldu” . Merhaba paylaşım inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 419

11. Bu konu : ” Plandemik filmde debunking bir video yaptım ve youtube filmi “kayboldu” ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha çok iyi, teşekkürler , ahmet – 394

12. Mardin dan kimler var. Plandemik filmde debunking bir video yaptım ve youtube filmi “kayboldu” . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 447

13. Bu konu : ” Plandemik filmde debunking bir video yaptım ve youtube filmi “kayboldu” ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 75

14. Kırklareli dan kimler var. Plandemik filmde debunking bir video yaptım ve youtube filmi “kayboldu” . Slm sayfan cidden iyi, sağolun , hatice – 491

15. Bu konu : ” Plandemik filmde debunking bir video yaptım ve youtube filmi “kayboldu” ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sağolun , emin – 268

16. Bu konu : ” Plandemik filmde debunking bir video yaptım ve youtube filmi “kayboldu” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 383

17. Bu konu : ” Plandemik filmde debunking bir video yaptım ve youtube filmi “kayboldu” ” çok güzel. Selamlar siten cidden güzel, saolun , ali – 30

18. Uşak merkezden ben hatice. Merhaba herkese siteniz yeminle dikkat çekici, tebrikler 01-01-2021 07:59:45

19. Mardin merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 03-01-2021 08:42:24

20. Iğdır dan kimler var. Plandemik filmde debunking bir video yaptım ve youtube filmi “kayboldu” . Selamın aleyküm sayfanız harbiden güzel, facebookta paylaştım , ali – 164

21. Artvin dan kimler var. Plandemik filmde debunking bir video yaptım ve youtube filmi “kayboldu” . Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 495

22. Osmaniye merkezden ben hatice. Selam herkese sayfa inan ki hayran edici, teşekkürler 16-01-2021 20:48:36

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link