Kategoriler
Genel

Plandemik filmde debunking bir video yaptım ve youtube filmi “kayboldu”

Sadece bunun kendini tanıtmak için ucuz bir girişim olmadığını söyleyerek başlamak istiyorum, bu yüzden videomu veya bunun gibi bir şeyi bağlamıyorum. Garip bulduğum şey, çok küçük bir youtuber’ım ve youtube’un özellikle YouTube Studio’yu kontrol ettiğimde yaptığım herhangi bir şeyin bir tehdit olacağını düşünmesinin bir nedeni yok, videonun herhangi bir kısıtlaması olmadığını söylüyor. Üstelik Plandemik’teki iddiaların çoğunu debun eden bir video olsa da, komedi altında kategorize edildi, çünkü tam olarak bu, ona bağlı bazı araştırmaların olduğu bir komedi videosu. Yalnızca kanal adımı aradığınızda bile video arama sonuçlarında görünmüyor. Şimdi komplo tekerleklerim dönüyor. Plandemik, YouTube’un arkasındaki tüm aldatmaca sadece bir Streisand Etkisi yaratma girişimi olabilir, bunun internetten tamamen yok edilmesinin hiçbir yolu olmadığını ve sadece daha fazla insanın izlemesi için daha fazla hype üreteceğini biliyor muydu? Ya bu fikirlerin bir sebepten dolayı yayılmasını gerçekten istiyorlarsa? Daha önce hiç böyle bir şey görmedim ve tüm COVID19 şeyleri devam ederken, gerçekte neler oluyor?

“Plandemik filmde debunking bir video yaptım ve youtube filmi “kayboldu”” için 26 yanıt

Balıkesir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 07-06-2020 07:00:08

Aksaray merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 04-07-2020 04:06:31

Uşak merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2020 21:54:04

Eskişehir merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 06-08-2020 18:27:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir