https://www.liveaction.org/what-we-do/investigations/child-sex-trafficking-cover-up/

Birinin evinizi aradığını ve polisi aradığınızı hayal edin. Sonra polis sadece sizi silah noktasında tutmak için gelir, telefonunuzu alır, evinizi yağmalayan suçluyu çektiğiniz videoları siler ve sonra onu tutuklamayı reddeder. Planlı Ebeveynliğin yaptığı budur.

Pek çok insan Jeffrey Epstein Adası’ndaki insanları, Ürpertici Joe koklayan kızları ve diğer Hollywood ünlülerinin bir şeyler yapmasını sever. PP’nin ne yaptığını bilmek de aynı derecede önemlidir, çünkü bunlar potansiyel olarak hapse atabileceğimiz suçluları cezbetmek / getirmekle kalmaz, bunun devam etmesini önlemek için siyasi hamleler de yapabiliriz (muhtemelen yaygın oy sahtekarlığı nedeniyle en az etkili olan), ama Planlı Ebeveynliğe karşı çok az eylem yapıldığı için, Küreselciler bizden korkmuyorlar.

Sessizliğin şiddet olduğuna inanmıyorum ama sessizlik kabul etmektir. Sessizlik karşı çıkmamayı seçmektir.

11 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

2. Çorum merkezden ben emin. Selam bu web sitesi cidden çok güzel, şukuladım 22-04-2021 15:13:11

3. Trabzon merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 23-04-2021 03:21:16

4. Şanlıurfa merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, face de paylaştım 28-04-2021 18:20:22

5. Bolu merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-05-2021 23:44:44

6. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha güzel, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” Planlı Ebeveynlik, cinsel istismara uğrayanlara yardımcı olmuyor. Pezevenkleri örter ve korurlar ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler , hatice – 124

8. Bu konu : ” Planlı Ebeveynlik, cinsel istismara uğrayanlara yardımcı olmuyor. Pezevenkleri örter ve korurlar ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz güzel, şukuladım , banu – 317

9. Artvin merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok iyi, facebookta paylaştım 11-05-2021 02:09:44

10. Kastamonu merkezden ben Emine. Slm sayfanız vallaha billaha iyi, face de paylaştım 16-05-2021 01:50:18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link