Planlı öfke

Neden p diddy ve Helen Ophelia gibi siyahlar, bir ırk savaşı olduğunu ve bunun başındaki beyaz-üstünlükçünün Trump olduğunu ima ediyor? Bu anlatı, daha fazla bölünme yaratmak için siyahların beyazlardan daha fazla nefret etmesini sağlayan bir CNN psikoposu. Ama bir de Lil Wayne, Marcellus Wiley ve Jason Witlock gibi Trump’ın ırkçı olduğunu düşünmeyen ve aslında ana akım haber olan bs aracılığıyla görmeyen siyah insanlar var. İspanyol bir adam olarak, 2015’teki ilk Trump kampanyası mitinginden medyanın beyin yıkamasını gördüm. CNN tarafından yapılan, canlı konuşmalara uymayan, özenle düzenlenmiş tüm klipler son derece netti. Lil Wayne ve şirketin bu medya oyunlarını erken gördüklerini ve gerçekten sadece bir demokratın göreve başlaması gerektiğini düşünüyorum, böylece medya sahipleri iğrenç iş ve ülkeyi kontrol etme yöntemlerine devam edebilsinler. Bu konuyu gündeme getirmekten nefret ediyorum çünkü liberaller ve bazı siyahlar bu fikirden nefret ediyor, ancak Trump Amerika’daki siyahlar için son 3-4 başkanın toplamından daha fazlasını yaptı. Trump ve her bağımsız haber yorumcusu, Trump’ın artan siyah istihdam ve gıda kuponlarının düşürülmesi üzerindeki etkisi konusunda yanılıyor mu?

Alaycı kuş operasyonunun, p diddy gibi düşük zekalı insanlar üzerinde çalıştığını görüyorum ve sadece saygı kazanmak için bir savaş isteyen ya da her neyse, ancak bir siyasi partinin gündeminin yarattığı bir savaşla savaşmanın gerçekten saygın olmadığını bilmiyorlar. onurlu. Hayatımda ne zaman yarış ortaya çıksa, onu hep siyah adam veya kız çıkarır. Açıkça ırkçılık var ama her zaman birkaç kişide var olacak. P diddy’nin bir savaş olduğunu iddia etmesi çok saçma. Hangi savaştan bahsediyor? Savaş yok. Diddy, siyah olmayan tüm ABD nüfusunun ondan ve ten renginden nefret ettiğini düşünmek için beyni yıkandı. Ayaklanmalara liderlik eden BLM örgütünün (duyguları değil) bazı renklerden bazı insanları siyahlardan hoşlanmadığını söyleyeceğim. İnsanların mallarını yıkmak, yakmak ve soymak yasal olarak terörizmdir.

… JXphile4 tarafından gönderildi
[comments]

“Planlı öfke” üzerine 41 yorum

1. Çorum dan kimler var. Planlı öfke . Selamlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 102

2. Sinop dan kimler var. Planlı öfke . Slm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 23

3. Şırnak merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-10-2020 16:17:35

4. Bu konu : ” Planlı öfke ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 279

5. Tokat dan kimler var. Planlı öfke . Slm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 55

6. Kilis dan kimler var. Planlı öfke . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , ali – 445

7. Bu konu : ” Planlı öfke ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 42

8. Bu konu : ” Planlı öfke ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , banu – 261

9. Bu konu : ” Planlı öfke ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 385

10. Bu konu : ” Planlı öfke ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 235

11. Nevşehir merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 21-11-2020 02:11:05

12. İstanbul merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 08-12-2020 11:21:15

13. Bu konu : ” Planlı öfke ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 117

14. Bitlis dan kimler var. Planlı öfke . Selam paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 479

15. Bu konu : ” Planlı öfke ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 299

16. Bu konu : ” Planlı öfke ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 42

17. Manisa dan kimler var. Planlı öfke . Merhabalar sayfan gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 96

18. Bu konu : ” Planlı öfke ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 49

19. Yozgat dan kimler var. Planlı öfke . Selam herkese sayfan cidden dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 247

20. Bursa dan kimler var. Planlı öfke . Selamlar siteniz vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 206

21. Antalya dan kimler var. Planlı öfke . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 161

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link