Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı

Tarihsel Bilgiler: Keemstar ve h3h3 arasında yakın zamanda bir dram var. Her iki taraftar da birbirlerinin sponsorlarına saldırdı. Ne yazık ki, her iki Youtuber da sonuç olarak sponsorluklarını kaybetti.

Komplo: Şimdi en önemlisi, Pokimane ve It’sAGundam arasındaki drama. Pokimane’nin It’sAGundam’un sponsorlarına saldırmasının bir nedenini düşünmek zor. İnsanlar diyebilir ki, “Pokimane asla saldırmadı Bu bir Gundam, hayranları yaptı.” Gerçekte, her şey hayran kitlesinin onun için yaptığı basit gerçeğe geliyor.

Planı h3h3 ve Keemstar dramasından sonraki kargaşayı kendi yararına kullanmaktı. Videonun telif hakkını alabilirdi, ancak reddedilmiş olabilir. Bunun yerine, It’sAGundam’ın videosunun sponsorluğunu kasten suçladı, çünkü sponsorundan kurtulmanın kesin bir yoluydu. Bu, sponsorların YouTube’un her yerine bırakıldığını göz önünde bulundurarak Gundam’a zarar veren kesin bir yol olarak hareket edecektir.

Pokimane’nin Gundam’a saldırmasının nedeni tam olarak drama için. Birkaç yıldır yayın yapıyor. Bu kadın Twitch’te nasıl işleneceğini ve desteğini nasıl artıracağını biliyor. Bu dramdan sonra sadece daha popüler olmak için büyüyecek ve hayran üssü onun için daha fazla destekleyecek / bağışlayacak ve beyaz şövalyeye gidecek çünkü “onlar için sıkışmış”.

Açıklama: Hiçbir şekilde rahatsız edici Pokimane, şekil veya formda değilim. Onu tehdit etmiyorum, alay etmiyorum ya da alay etmiyorum. Aslında bunun saygılı ve medeni bir şekilde konuşulmasını teşvik ediyorum. Teşekkür ederim.

“Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı” üzerine 80 yorum

1. Ankara merkezden ben Emine. Mrb web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-06-2020 19:17:16

2. Iğdır merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 10-07-2020 18:18:00

3. Düzce merkezden ben doruk. Mrb sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-07-2020 07:27:43

4. Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 15-07-2020 14:34:41

5. Elazığ merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 18-07-2020 15:08:04

6. Konya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 25-07-2020 01:02:39

7. İstanbul merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-07-2020 08:40:09

8. Malatya merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2020 14:41:17

9. Düzce merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 23:33:27

10. Kütahya merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-09-2020 20:34:09

11. Niğde merkezden ben doruk. Slm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 17-09-2020 13:49:16

12. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, tebrikler 17-09-2020 20:08:40

13. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki güzel, sağolun 09-10-2020 18:26:21

14. Niğde dan kimler var. Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı . Mrb sayfanız inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 228

15. Ordu dan kimler var. Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı . merhaba arkadaşlar siten valla çok iyi, teşekkürler , Aylin – 29

16. Bu konu : ” Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hayran edici, saolun , memo – 133

17. Bu konu : ” Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki güzel, sağolun , – 71

18. Van merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-11-2020 10:14:12

19. Ağrı merkezden ben ziya. Selam web siten cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-11-2020 02:02:38

20. Bu konu : ” Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 1

21. Şırnak dan kimler var. Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı . Merhaba herkese sayfan valla dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 415

22. Bu konu : ” Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 486

23. Adıyaman dan kimler var. Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı . Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 386

24. Sivas dan kimler var. Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı . Merhabalar sayfan yeminle hayran edici, sağolun , memo – 267

25. Bayburt dan kimler var. Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı . Merhaba bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 371

26. Bu konu : ” Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten güzel, facebookta paylaştım , hatice – 75

27. Bu konu : ” Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 181

28. Bu konu : ” Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 434

29. Bu konu : ” Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki mükemmel, tebrikler , banu – 493

30. Erzincan merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 27-12-2020 13:50:06

31. Burdur dan kimler var. Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı . Selam bu web sitesi valla hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 239

32. Kocaeli dan kimler var. Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı . Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi mükemmel, sağolun , hatice – 11

33. Ardahan merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz cidden çok iyi, facebookta paylaştım 02-01-2021 04:03:16

34. Bu konu : ” Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, saolun , emin – 309

35. Kahramanmaraş merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 12-01-2021 08:05:43

36. Giresun merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 18:58:51

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link