Kategoriler
Genel

Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı

Tarihsel Bilgiler: Keemstar ve h3h3 arasında yakın zamanda bir dram var. Her iki taraftar da birbirlerinin sponsorlarına saldırdı. Ne yazık ki, her iki Youtuber da sonuç olarak sponsorluklarını kaybetti.

Komplo: Şimdi en önemlisi, Pokimane ve It’sAGundam arasındaki drama. Pokimane’nin It’sAGundam’un sponsorlarına saldırmasının bir nedenini düşünmek zor. İnsanlar diyebilir ki, “Pokimane asla saldırmadı Bu bir Gundam, hayranları yaptı.” Gerçekte, her şey hayran kitlesinin onun için yaptığı basit gerçeğe geliyor.

Planı h3h3 ve Keemstar dramasından sonraki kargaşayı kendi yararına kullanmaktı. Videonun telif hakkını alabilirdi, ancak reddedilmiş olabilir. Bunun yerine, It’sAGundam’ın videosunun sponsorluğunu kasten suçladı, çünkü sponsorundan kurtulmanın kesin bir yoluydu. Bu, sponsorların YouTube’un her yerine bırakıldığını göz önünde bulundurarak Gundam’a zarar veren kesin bir yol olarak hareket edecektir.

Pokimane’nin Gundam’a saldırmasının nedeni tam olarak drama için. Birkaç yıldır yayın yapıyor. Bu kadın Twitch’te nasıl işleneceğini ve desteğini nasıl artıracağını biliyor. Bu dramdan sonra sadece daha popüler olmak için büyüyecek ve hayran üssü onun için daha fazla destekleyecek / bağışlayacak ve beyaz şövalyeye gidecek çünkü “onlar için sıkışmış”.

Açıklama: Hiçbir şekilde rahatsız edici Pokimane, şekil veya formda değilim. Onu tehdit etmiyorum, alay etmiyorum ya da alay etmiyorum. Aslında bunun saygılı ve medeni bir şekilde konuşulmasını teşvik ediyorum. Teşekkür ederim.

“Pokimane bilerek It’sAGundam’a saldırdı” için 4 yanıt

Tokat merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi güzel, sağolun 29-05-2020 09:21:38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir