Ona tam üniformalı olarak, nakit ve yiyeceklerinizi almak için bir Bakkal veya Bankaya girmek için Akıllı Telefon aracılığıyla tarama yapmak için elektronik bir kilitle Aşıyı Zorunlu kılmaya başlarlarsa, çok hızlı bir şekilde şiddetli olacağını söyledim. Bunu ona düz bir yüzle söyledim. Benimle %100 aynı fikirdeydi. Ancak bunun bir blöf taktiği olduğunu düşündüğünü de söyledi. Yani Polis neler olup bittiğinin tamamen farkında. Birçoğunun tavır alacağına inanıyorum.

23 Comments

1. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

2. selamun aleyküm paylaşım gerçekten iyi, facebookta paylaştım

3. Bu konu : ” Polis bir arkadaşım var ona Aşı Pasaportu bokuyla ilgili korkularımı anlattı ve o da kabul etti. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 126

4. Bu konu : ” Polis bir arkadaşım var ona Aşı Pasaportu bokuyla ilgili korkularımı anlattı ve o da kabul etti. ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 380

5. selamun aleyküm web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım

6. Ordu dan kimler var. Polis bir arkadaşım var ona Aşı Pasaportu bokuyla ilgili korkularımı anlattı ve o da kabul etti. . Selam herkese bu web sitesi yeminle iyi, facebookta paylaştım , ali – 345

7. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

8. Aksaray dan kimler var. Polis bir arkadaşım var ona Aşı Pasaportu bokuyla ilgili korkularımı anlattı ve o da kabul etti. . Merhabalar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 302

9. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok güzel, tebrikler

10. Selam herkese web siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

11. Merhaba herkese paylaşımınız valla güzel, sosyal medyada paylaştım

12. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, şukuladım

13. Merhaba herkese siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

14. Bu konu : ” Polis bir arkadaşım var ona Aşı Pasaportu bokuyla ilgili korkularımı anlattı ve o da kabul etti. ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 181

15. Hatay dan kimler var. Polis bir arkadaşım var ona Aşı Pasaportu bokuyla ilgili korkularımı anlattı ve o da kabul etti. . Merhaba herkese sayfanız valla çok güzel, tebrikler , – 336

16. Adana dan kimler var. Polis bir arkadaşım var ona Aşı Pasaportu bokuyla ilgili korkularımı anlattı ve o da kabul etti. . Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 32

17. Selam herkese paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

18. Bolu merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 03-09-2021 01:55:05

19. Hakkari dan kimler var. Polis bir arkadaşım var ona Aşı Pasaportu bokuyla ilgili korkularımı anlattı ve o da kabul etti. . Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 84

20. Tunceli merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, saolun 12-09-2021 21:07:12

21. Malatya merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 23-09-2021 11:03:14

22. Bu konu : ” Polis bir arkadaşım var ona Aşı Pasaportu bokuyla ilgili korkularımı anlattı ve o da kabul etti. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 259

Write A Comment