• BLM Portland’ı ateşe veriyor, Polisi ve Hükümeti ortadan kaldırmak için çığlık atıyor, muhalefeti öldürmekle tehdit ediyor ve aktif bir şekilde TAHRİBİ MAKSİMUM ETME planlıyor = Polis umursamıyor

• AB ve Birleşik Krallık’ta Kilitlenme Karşıtı Mandate protestoları, görünürde şiddet yok = Polis aniden 150 kişiyi tutukladı

Bu bir tesadüf değil. Biri onlara bir gündemi besliyor, diğeri beslemiyor.

Author

35 Comments

1. Bu konu : ” Polis düzgün çalışmıyor ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 224

2. Bu konu : ” Polis düzgün çalışmıyor ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 72

3. Şanlıurfa dan kimler var. Polis düzgün çalışmıyor . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 490

4. Bu konu : ” Polis düzgün çalışmıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 204

5. Kırklareli merkezden ben Hasan. Slm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, şukuladım 11-12-2020 07:01:42

6. Bu konu : ” Polis düzgün çalışmıyor ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 319

7. Bu konu : ” Polis düzgün çalışmıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 491

8. Muğla merkezden ben hatice. Merhabalar sayfanız inanki hayran bıraktı, teşekkürler 23-12-2020 05:38:11

9. Bu konu : ” Polis düzgün çalışmıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran edici, sağolun , ziya – 294

10. Bingöl dan kimler var. Polis düzgün çalışmıyor . Selam web siteniz vallaha dikkat çekici, saolun , mehmet – 406

11. Bingöl merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 01-01-2021 06:39:45

12. Gürbüz Reply

Aydın merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi valla hayran edici, şukuladım 03-01-2021 04:35:53

13. İstanbul merkezden ben banu. Mrb siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 06-01-2021 23:39:14

14. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Niğde dan kimler var. Polis düzgün çalışmıyor . Selamlar paylaşımın valla iyi, şukuladım , hatice – 387

16. Mrb sayfanız gerçekten mükemmel, face de paylaştım

17. Çorum dan kimler var. Polis düzgün çalışmıyor . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 271

18. Denizli merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-01-2021 14:29:07

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Polis düzgün çalışmıyor ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 438

20. Bolu dan kimler var. Polis düzgün çalışmıyor . Merhaba web sitesi cidden güzel, teşekkürler , hatice – 265

21. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

22. Yozgat merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 27-02-2021 15:13:33

23. Mrb siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

24. Gürbüz Reply

Slm sayfanız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

25. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

26. Osmaniye dan kimler var. Polis düzgün çalışmıyor . Merhabalar sayfanız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 282

27. Aksaray merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 21-03-2021 11:59:23

28. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız harbiden güzel, twitter da paylaştım 28-03-2021 01:26:58

29. selam arkadaşlar sayfa gerçekten güzel, face de paylaştım

30. Bu konu : ” Polis düzgün çalışmıyor ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden çok güzel, twitter da paylaştım , – 66

31. Bilecik dan kimler var. Polis düzgün çalışmıyor . Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sağolun , mehmet – 419

32. Bu konu : ” Polis düzgün çalışmıyor ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teşekkürler , emin – 296

33. Mersin dan kimler var. Polis düzgün çalışmıyor . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 440

34. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link