Polis düzgün çalışmıyor

• BLM Portland’ı ateşe veriyor, Polisi ve Hükümeti ortadan kaldırmak için çığlık atıyor, muhalefeti öldürmekle tehdit ediyor ve aktif bir şekilde TAHRİBİ MAKSİMUM ETME planlıyor = Polis umursamıyor

• AB ve Birleşik Krallık’ta Kilitlenme Karşıtı Mandate protestoları, görünürde şiddet yok = Polis aniden 150 kişiyi tutukladı

Bu bir tesadüf değil. Biri onlara bir gündemi besliyor, diğeri beslemiyor.

“Polis düzgün çalışmıyor” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” Polis düzgün çalışmıyor ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 224

2. Bu konu : ” Polis düzgün çalışmıyor ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 72

3. Şanlıurfa dan kimler var. Polis düzgün çalışmıyor . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 490

4. Bu konu : ” Polis düzgün çalışmıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 204

5. Bu konu : ” Polis düzgün çalışmıyor ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 319

6. Bu konu : ” Polis düzgün çalışmıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 491

7. Bu konu : ” Polis düzgün çalışmıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran edici, sağolun , ziya – 294

8. Bingöl dan kimler var. Polis düzgün çalışmıyor . Selam web siteniz vallaha dikkat çekici, saolun , mehmet – 406

9. Bingöl merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 01-01-2021 06:39:45

10. Aydın merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi valla hayran edici, şukuladım 03-01-2021 04:35:53

11. İstanbul merkezden ben banu. Mrb siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 06-01-2021 23:39:14

12. Niğde dan kimler var. Polis düzgün çalışmıyor . Selamlar paylaşımın valla iyi, şukuladım , hatice – 387

13. Çorum dan kimler var. Polis düzgün çalışmıyor . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 271

14. Denizli merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-01-2021 14:29:07

15. Bu konu : ” Polis düzgün çalışmıyor ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 438

16. Bolu dan kimler var. Polis düzgün çalışmıyor . Merhaba web sitesi cidden güzel, teşekkürler , hatice – 265

17. Yozgat merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 27-02-2021 15:13:33

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link