Polis Hareketi’nin İptali Gerçekten Başarısız Üniversite Mezunları İçin Bir İş Programıdır.

Polisi iftira etme hareketi, insanlardan her zaman, acil olmayan aramalara katılan sosyal hizmet uzmanları ve psikiyatristler de dahil olmak üzere polisliği “yeniden hayal etmelerini” ister. Hepimiz kolejlerin ve üniversitelerin, aynı veya sosyal hizmette yüksek lisans derecesi alarak derecelerini ikiye katlamak dışında hiçbir şey yapmayan psikoloji uzmanlarını çalkaladığını biliyoruz. Gerçek beceri ve gerçek eğitim gerektirmeyen bir iş. Bu türlerin çoğu, rehberlik danışmanı ve sosyal hizmet uzmanı olarak zaten devlet işlerine giriyor. Bu işlere olan düşük talep, gerçek dünyada oldukça değersiz olduğu kanıtlanmış derece ve eğitim talebini üretmek için sahte bir kriz yaratmalarına neden oldu.

“Polis Hareketi’nin İptali Gerçekten Başarısız Üniversite Mezunları İçin Bir İş Programıdır.” üzerine 15 yorum

1. Çanakkale merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hayran edici, saolun 08-10-2020 02:22:33

2. Gaziantep merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten gerçekten mükemmel, face de paylaştım 08-10-2020 02:58:47

3. Gümüşhane merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi cidden iyi, linkedinde paylaştım 08-10-2020 09:40:06

4. Rize merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız harbiden mükemmel, face de paylaştım 08-10-2020 17:25:21

5. Artvin merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 17-10-2020 11:17:47

6. Bu konu : ” Polis Hareketi’nin İptali Gerçekten Başarısız Üniversite Mezunları İçin Bir İş Programıdır. ” çok güzel. Selamlar web siten cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 450

7. Elazığ dan kimler var. Polis Hareketi’nin İptali Gerçekten Başarısız Üniversite Mezunları İçin Bir İş Programıdır. . Merhabalar siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun , ziya – 164

8. Bu konu : ” Polis Hareketi’nin İptali Gerçekten Başarısız Üniversite Mezunları İçin Bir İş Programıdır. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , – 30

9. Bu konu : ” Polis Hareketi’nin İptali Gerçekten Başarısız Üniversite Mezunları İçin Bir İş Programıdır. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden hoşuma gitti, saolun , doruk – 347

10. Bu konu : ” Polis Hareketi’nin İptali Gerçekten Başarısız Üniversite Mezunları İçin Bir İş Programıdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi güzel, teşekkürler , memo – 261

Yorum yapın