Polis / şerif örgütlerinin ve işçi sendikalarının büyük çoğunluğu kendilerine … Polis Yardımseverlik Derneği (PBA), Ulusal Polis Kardeşlik Düzeni, Polis Koruyucu Lig, CityName Polis Birliği, vb. özel kaynak yaratma.

Sendika aidatları birlik aidatlarıdır. Bahsettiğim bu değil.

Hepsi, özel vatandaşlar tarafından yapılan bağışlarla, ödenen aidatlarla topladıkları parayı destekliyor… Bir seferde 10 dolar, 20 dolar, 100 dolar, 1000 dolar (ve daha fazlası) – bağışlanan paranın büyük çoğunluğu kurum görevlilerinin maaşlarını, yasal ücretleri öder veya para toplama işlemlerine geri dönülür.

Bağış yapanlara genellikle bu yılki eğlenceli küçük bir tampon etiketi verilir. Her yıl başka bir bağış için ulaşacaklar ve karşılığında size güncel bir çıkartma gönderecekler. Birçoğu, bunların onları bir biletten çıkaracaklarını ya da kolluk kuvvetlerine iyi bir ışıkta göstereceklerini düşünüyor … Yapmayacaklar.

Bu kuruluşların birçoğu Hayır Kurumları veya Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar olarak belirlenmiştir veya umberellaları altında hayır kurumlarına sahiptirler. Neredeyse her biri etik olmayan uygulamalar için 2-3 yılın bir noktasında araştırıldı… Nasıl harcadıklarını, ne kadar kontrol ettiklerini veya nereden geldiklerini yanlış beyan ederek… Federal soruşturmalarda polis teşkilatlarına yönelik bir artış oldu. 90’lı yıllarda – bilgisayar çeviricileri olan büyük telefon markalama odaları modaya uygunken – bu unutulmuş görünüyor. AMA WEB ÜZERİNDE BİR HİKAYE BULAMAZSINIZ. Unutmayın… Bu kuruluşlar esasen istihdam edilen HER TEK COP’u temsil eder.

Meşru örgütler çok gölgeli olduğu için – kolluk kuvvetlerini temsil eden veya temsil ettiklerini iddia eden örgütler çoğu eyalette milyonlarca dolarlık bir raket haline geldi. Bu organların birçoğu dolandırıcılıktır, bu yüzden TEMİZ BİR FARK YARATMAK İSTİYORUM…

Burada sözde yasal polis örgütleri hakkında konuşuyorum – onlar da ÇOK Şüpheli ve özel vatandaşlar herhangi birine para bağışlamadan önce çok düşünmelidirler.

Eğlenceli bir oyun oynamak ister misin? Google’da bir arama yapın – “polis birlikleri nasıl finanse edilir” – ve bir patlama yaşayın.

Tatmak için sadece biraz asılı meyve

https://publicintegrity.org/politics/iupa-leorf-police-union-charity-telemarketers/

http://www.wipsociology.org/2018/07/03/donation-or-bribe-how-police-departments-manage-the-ambiguities-of-gifts/

https://www.statesman.com/NEWS/20161010/Telemarketers-turn-charity-into-profits

Austin’deki Funk & Associates’teki adamım gibi… ARAŞTIRMA YAP!

Author

103 Comments

1. Zonguldak merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-06-2020 01:57:20

2. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım 06-06-2020 01:57:24

3. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

4. Isparta merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler 06-06-2020 02:12:42

5. Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran edici, face de paylaştım

6. Kocaeli merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, twitter da paylaştım 06-06-2020 06:32:11

7. Merhaba herkese siten inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

8. Bayburt merkezden ben ali. Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 06-06-2020 07:01:20

9. Selam herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

11. Bitlis merkezden ben mehmet. Slm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 18-06-2020 23:57:18

12. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

13. Adana merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 28-06-2020 07:55:51

14. Hatay merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 13:20:36

15. selam arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, şukuladım

16. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

17. Çanakkale merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 18-07-2020 09:21:26

18. Selam paylaşım vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

19. Burdur merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, saolun 30-07-2020 01:42:30

20. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-08-2020 21:16:36

21. Merhaba herkese web siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

22. Merhaba herkese siteniz yeminle çok iyi, şukuladım

23. selam arkadaşlar sayfan yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Denizli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-08-2020 13:18:50

25. Sinop merkezden ben doruk. Merhabalar web siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 24-08-2020 02:47:39

26. elif yılmaz Reply

Selam siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

27. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

28. Van merkezden ben Aylin. Slm sayfan yeminle dikkat çekici, sağolun 06-09-2020 17:38:40

29. Selam herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

30. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Slm web siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-09-2020 17:55:47

31. Antalya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 21-09-2020 12:02:51

32. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 05:41:59

33. Aksaray merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz yeminle çok iyi, şukuladım 28-09-2020 17:16:19

34. selamun aleyküm sayfan cidden çok hoşuma gitti, tebrikler

35. elif yılmaz Reply

Selam paylaşım inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

36. Bu konu : ” Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten dikkat çekici, saolun , mehmet – 151

37. selamun aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, tebrikler

38. Bu konu : ” Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , – 415

39. selam arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

40. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi iyi, teşekkürler

41. Bu konu : ” Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim güzel, saolun , mehmet – 194

42. Edirne merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 26-11-2020 23:07:06

43. Kayseri dan kimler var. Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. . Selam herkese paylaşımın cidden hayran edici, saolun , ali – 440

44. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten inan ki çok iyi, saolun 06-12-2020 14:21:03

45. Malatya merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi inanki hayran bıraktı, sağolun 08-12-2020 17:30:58

46. Balıkesir dan kimler var. Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. . Selam herkese paylaşımın ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 277

47. Burdur dan kimler var. Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 481

48. Kütahya merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, sağolun 20-12-2020 19:27:04

49. Isparta dan kimler var. Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, tebrikler , Aylin – 340

50. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz inan ki mükemmel, teşekkürler 31-12-2020 13:59:25

51. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. . Selamlar siteniz yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 271

52. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım

53. Bartın merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 12-01-2021 09:01:03

54. Şırnak dan kimler var. Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. . selam arkadaşlar web siten cidden hayran edici, saolun , memo – 492

55. Bolu dan kimler var. Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. . selamun aleyküm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 88

56. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden dikkat çekici, teşekkürler

57. Karaman dan kimler var. Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. . Mrb sayfan inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 122

58. Bitlis merkezden ben Emine. Selam paylaşım vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 04-02-2021 20:04:13

59. Bu konu : ” Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla hayran edici, tebrikler , – 136

60. Bu konu : ” Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, tebrikler , mehmet – 123

61. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

62. Bu konu : ” Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim iyi, saolun , – 368

63. Malatya merkezden ben emin. Selamlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, şukuladım 17-03-2021 08:23:03

64. Bu konu : ” Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden dikkat çekici, tebrikler , Emine – 225

65. Bu konu : ” Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki çok iyi, saolun , ali – 288

66. Edirne merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi gerçekten güzel, şukuladım 07-04-2021 04:21:19

67. Merhabalar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, sağolun

68. Balıkesir merkezden ben memo. Mrb web siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 22-04-2021 04:33:13

69. Elazığ dan kimler var. Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. . Mrb paylaşım inan ki mükemmel, sağolun , doruk – 250

70. Şırnak dan kimler var. Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. . Selamlar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 9

71. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sağolun

72. Aydın dan kimler var. Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. . selam arkadaşlar paylaşımın inanki mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 462

73. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 01-05-2021 13:44:05

74. Karabük merkezden ben memo. Slm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 07-05-2021 05:28:12

75. Bu konu : ” Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, sağolun , doruk – 5

76. Bu konu : ” Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 235

77. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, sağolun 21-05-2021 18:12:22

78. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler

79. Giresun merkezden ben . Selamlar sayfanız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 27-05-2021 18:58:49

80. Karabük dan kimler var. Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. . Merhaba sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 168

81. Bu konu : ” Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 151

82. Kars merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 06-06-2021 01:45:56

83. Bu konu : ” Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız süper ötesi iyi, face de paylaştım , ahmet – 278

84. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 337

85. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 03-07-2021 17:27:10

86. Bu konu : ” Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki çok güzel, teşekkürler , emin – 151

87. Bu konu : ” Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 72

88. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. . Selam paylaşımınız inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 487

89. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-07-2021 09:38:14

90. Bu konu : ” Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle dikkat çekici, tebrikler , – 193

91. Aksaray dan kimler var. Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 28

92. Nevşehir merkezden ben hatice. Merhaba herkese web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 28-07-2021 16:18:36

93. Slm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

94. Sakarya dan kimler var. Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca. . Merhabalar web siten valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 269

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link