Kategoriler
Genel

Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca.

Polis / şerif örgütlerinin ve işçi sendikalarının büyük çoğunluğu kendilerine … Polis Yardımseverlik Derneği (PBA), Ulusal Polis Kardeşlik Düzeni, Polis Koruyucu Lig, CityName Polis Birliği, vb. özel kaynak yaratma.

Sendika aidatları birlik aidatlarıdır. Bahsettiğim bu değil.

Hepsi, özel vatandaşlar tarafından yapılan bağışlarla, ödenen aidatlarla topladıkları parayı destekliyor… Bir seferde 10 dolar, 20 dolar, 100 dolar, 1000 dolar (ve daha fazlası) – bağışlanan paranın büyük çoğunluğu kurum görevlilerinin maaşlarını, yasal ücretleri öder veya para toplama işlemlerine geri dönülür.

Bağış yapanlara genellikle bu yılki eğlenceli küçük bir tampon etiketi verilir. Her yıl başka bir bağış için ulaşacaklar ve karşılığında size güncel bir çıkartma gönderecekler. Birçoğu, bunların onları bir biletten çıkaracaklarını ya da kolluk kuvvetlerine iyi bir ışıkta göstereceklerini düşünüyor … Yapmayacaklar.

Bu kuruluşların birçoğu Hayır Kurumları veya Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar olarak belirlenmiştir veya umberellaları altında hayır kurumlarına sahiptirler. Neredeyse her biri etik olmayan uygulamalar için 2-3 yılın bir noktasında araştırıldı… Nasıl harcadıklarını, ne kadar kontrol ettiklerini veya nereden geldiklerini yanlış beyan ederek… Federal soruşturmalarda polis teşkilatlarına yönelik bir artış oldu. 90’lı yıllarda – bilgisayar çeviricileri olan büyük telefon markalama odaları modaya uygunken – bu unutulmuş görünüyor. AMA WEB ÜZERİNDE BİR HİKAYE BULAMAZSINIZ. Unutmayın… Bu kuruluşlar esasen istihdam edilen HER TEK COP’u temsil eder.

Meşru örgütler çok gölgeli olduğu için – kolluk kuvvetlerini temsil eden veya temsil ettiklerini iddia eden örgütler çoğu eyalette milyonlarca dolarlık bir raket haline geldi. Bu organların birçoğu dolandırıcılıktır, bu yüzden TEMİZ BİR FARK YARATMAK İSTİYORUM…

Burada sözde yasal polis örgütleri hakkında konuşuyorum – onlar da ÇOK Şüpheli ve özel vatandaşlar herhangi birine para bağışlamadan önce çok düşünmelidirler.

Eğlenceli bir oyun oynamak ister misin? Google’da bir arama yapın – “polis birlikleri nasıl finanse edilir” – ve bir patlama yaşayın.

Tatmak için sadece biraz asılı meyve

https://publicintegrity.org/politics/iupa-leorf-police-union-charity-telemarketers/

http://www.wipsociology.org/2018/07/03/donation-or-bribe-how-police-departments-manage-the-ambiguities-of-gifts/

https://www.statesman.com/NEWS/20161010/Telemarketers-turn-charity-into-profits

Austin’deki Funk & Associates’teki adamım gibi… ARAŞTIRMA YAP!

“Polis Örgütlerinin ve Birliklerinin Büyük Çoğunluğu Vatandaşlardan Özel Bağış İsteyerek Fonlarını Tamamlıyor – Ve Bağış Toplama Çoğunlukla bir aldatmaca.” için 36 yanıt

Zonguldak merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-06-2020 01:57:20

Konya merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım 06-06-2020 01:57:24

Isparta merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler 06-06-2020 02:12:42

Kocaeli merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, twitter da paylaştım 06-06-2020 06:32:11

Bayburt merkezden ben ali. Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 06-06-2020 07:01:20

Bitlis merkezden ben mehmet. Slm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 18-06-2020 23:57:18

Adana merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 28-06-2020 07:55:51

Hatay merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 13:20:36

Çanakkale merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 18-07-2020 09:21:26

Burdur merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, saolun 30-07-2020 01:42:30

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-08-2020 21:16:36

Denizli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-08-2020 13:18:50

Sinop merkezden ben doruk. Merhabalar web siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 24-08-2020 02:47:39

Şanlıurfa merkezden ben doruk. Slm web siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-09-2020 17:55:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir