Biliyorum, bu tam da insanların bizi hemen işten çıkarmalarını sağlayan türden bir hikaye çünkü bu, dün akşam bir arkadaşının arkadaşının arkadaşının başına geldi. bu yüzden, ayrıntılardan veya herhangi bir şeyden% 100 emin değilim. Ben sadece onlara veya tanıdığınız birine benzer bir şey olup olmadığını görmek için buradayım. İşte olanlar: dün gece, bu adam bir komplo teorisyeni olduğu için iddia edilen internet erişimini kesme yetkisiyle yerel polis memurları VE yerel internet servis sağlayıcısını ziyaret etti. Ziyaretleri sözde ziyaret ettiği web siteleri ve sayfalarla ilgiliydi … benzer hikayeler duydunuz mu? kanada btw içindeyiz.

Author

18 Comments

1. Van dan kimler var. Polis tarafından internet erişiminin kaldırılması . Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 492

2. Muş dan kimler var. Polis tarafından internet erişiminin kaldırılması . Selam siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 82

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Polis tarafından internet erişiminin kaldırılması ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 400

4. Eskişehir dan kimler var. Polis tarafından internet erişiminin kaldırılması . Selam herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, sağolun , ali – 36

5. Bu konu : ” Polis tarafından internet erişiminin kaldırılması ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 214

6. Bu konu : ” Polis tarafından internet erişiminin kaldırılması ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 282

7. Bu konu : ” Polis tarafından internet erişiminin kaldırılması ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle mükemmel, saolun , gaye – 83

8. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, saolun

9. Gümüşhane merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, saolun 16-02-2021 00:48:23

10. Yozgat merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 17-02-2021 20:56:27

11. Bingöl merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 27-02-2021 23:59:30

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Polis tarafından internet erişiminin kaldırılması ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 282

13. Mrb web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

14. Kilis dan kimler var. Polis tarafından internet erişiminin kaldırılması . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi iyi, face de paylaştım , banu – 252

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Polis tarafından internet erişiminin kaldırılması ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 288

16. Düzce merkezden ben ziya. Slm paylaşım vallaha hayran edici, şukuladım 30-03-2021 18:57:44

17. Rize merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 06-04-2021 17:06:35

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link