Kategoriler
Genel

Polis tarafından öldürülebilecek ve kabul edilecek insan sayısı tam olarak nedir?

Sayı asla sıfır olmayacak. Bu, en büyük şehirlerimiz, nüfusumuz ve sokaklardaki silah sayımızdaki üçüncü dünya cinayet oranları göz önüne alındığında istatistiksel olarak imkansızdır.

Bu değişim taleplerinin, bazen ara sıra bir kasırga veya kasırga olmaksızın, 365 gün boyunca güneşli hava, yağmur, kuvvetli rüzgar veya kar olmadan beklenmesi gibi, herkesin başarması imkansızdır. Bu ülkede hiç kimse böyle bir uyum sağlayamaz ve ABD’de her yıl 60 milyon benzersiz etkileşime katılan 1 milyon bağımsız polisin eylemlerini kontrol edemez.

Ülkedeki 330 milyon kişiye kıyasla, tüm ırk gruplarının her yıl yaklaşık 1.000 kişi polisler tarafından öldürülüyor. Bu sayıların çoğunun silahlı veya şiddetli şüphelilerin öldürülmesi haklı olduğu varsayılırsa, şüpheli ölümlerin sayısı son derece azdır.

Medya, siyah insanları özellikle çözülemeyeceğini bildikleri bir şey üzerinde iltihaplıyor. İstatistiksel bir kaçınılmazlıktan bahsediyoruz. Yasaları ve eğitimi değiştirebilirsiniz, ancak her zaman araba kazalarında ve tıbbi uygulama hatası vakalarında öldürülen insanlar da olacaktır. İnsanlar her zaman garip ve bazen de yaygın virüslerden ölürler. Rastgele olaylar ve güvenlik üzerindeki bu tam kontrol beklentisi naif bir durumdur.

“Polis tarafından öldürülebilecek ve kabul edilecek insan sayısı tam olarak nedir?” için 14 yanıt

Bayburt merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 07-06-2020 05:03:31

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, teşekkürler 16-06-2020 19:29:32

Amasya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan valla mükemmel, teraziye tıkladım 21-06-2020 14:43:42

Isparta merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, tebrikler 24-06-2020 05:53:02

Kırşehir merkezden ben ali. Slm web siten süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 04-07-2020 09:49:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir