Polise karşı çıkmak, kelimenin tam anlamıyla siyah insanlar için en kötü durum senaryosu, ancak birçok insan bunun onlara fayda sağlayacağına inanıyor mu ??

İnsanlar KKK gibi ırkçı hareketlerin hala var olduğunu anlamıyorlar mı ve onları durduran tek şey polis, eğer Chicago, Detriot, Atlanta polisini yenersek, siyah insanlar yarın yokmuş gibi birbirlerini öldüreceklerdi. Bunun da ötesinde, KKK gibi ırkçı bir hareketin, bu toplulukların çete savaşlarından bu kadar ayrıldığını ve muhtemelen harici bir tehditle savaşmak için bir araya gelmeyeceğini düşünerek ne kadar kolay olacağını hayal edin. Herkes bunun ırkçı bir yazı olmadığını düşünürse, mantıklı bir şekilde polise hakaret etmenin artıları ve eksileri hakkında düşünüyorsa, BLM mümkün olduğunca çok siyah hayatı korumakla ilgili olmalı, polisi öldürmenin öldüreceğini tartışmak için bile değil çok daha siyah yaşar. Peki neden BLM bunu yapmak isteyesin ki? Ve eğer bu yerler o kadar da kötü değil diyorsa, o yerlerden çıkan herhangi bir rapçiyi dinleyin. Şef keef, tüm silah şiddeti nedeniyle tam anlamıyla Chicago’ya ‘Chiraq’ diyor ve silah şiddeti, o zaman sahip olduğu başka bir ırktan gelmiyor. Polisin savunulmasının daha fazla siyah ölümle sonuçlanacağını kanıtlamak için gerçekleri kullansa da, insanlar bu post ırkçı olarak adlandıracaklar ve BLM’nin amacı siyah yaşamları korumaktır.

“Polise karşı çıkmak, kelimenin tam anlamıyla siyah insanlar için en kötü durum senaryosu, ancak birçok insan bunun onlara fayda sağlayacağına inanıyor mu ??” üzerine 33 yorum

1. Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım 17-07-2020 17:09:49

2. Trabzon merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım 18-07-2020 16:06:30

3. Siirt merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, sağolun 20-07-2020 21:37:33

4. Kırşehir merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 27-07-2020 00:41:38

5. Trabzon merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-08-2020 19:22:54

6. Niğde merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 19:07:09

7. Manisa merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 08-09-2020 23:08:10

8. Ordu merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 20-09-2020 07:55:07

9. Osmaniye merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-10-2020 10:52:38

10. Kırşehir dan kimler var. Polise karşı çıkmak, kelimenin tam anlamıyla siyah insanlar için en kötü durum senaryosu, ancak birçok insan bunun onlara fayda sağlayacağına inanıyor mu ?? . Merhabalar siten inanki dikkat çekici, sağolun , doruk – 146

11. Diyarbakır dan kimler var. Polise karşı çıkmak, kelimenin tam anlamıyla siyah insanlar için en kötü durum senaryosu, ancak birçok insan bunun onlara fayda sağlayacağına inanıyor mu ?? . Mrb web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım , memo – 440

12. Mardin dan kimler var. Polise karşı çıkmak, kelimenin tam anlamıyla siyah insanlar için en kötü durum senaryosu, ancak birçok insan bunun onlara fayda sağlayacağına inanıyor mu ?? . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun , doruk – 111

Yorum yapın