Polisi bozmak

Öyleyse Demokratlar polisi çökertip ortadan kaldırmaya çalışıyorlar ama neden? 0 yaptırım istiyorlar mı? Hayır, polisi ortadan kaldırmak istiyorlar, böylece yapay zeka memurlarını gölgelik kullanarak görevlendirebilsinler. 2019’da Interpol, kanun yaptırımı için AI ve Robotik hakkında bir makale yayınladı. Polis hareketinin çöküşünün arkasında yatan ve IIA operasyonlarına bağlanan ivme ile yönetilen sol örgütler, Demokratların polisi karalamasının ardındaki gerçek nedeni gösteriyor.

“Polisi bozmak” üzerine 15 yorum

1. Tokat merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-09-2020 13:56:55

2. Kars merkezden ben banu. Slm paylaşımın inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 22-09-2020 07:36:30

3. Kilis merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz valla hayran bıraktı, teşekkürler 02-10-2020 11:21:37

4. Bingöl merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 15-10-2020 18:09:19

5. Bu konu : ” Polisi bozmak ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 201

6. Afyon dan kimler var. Polisi bozmak . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 197

7. Hatay dan kimler var. Polisi bozmak . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha güzel, saolun , ziya – 441

Yorum yapın