Seçkinler, toplumdaki düşük IQ’lu bireyleri, polisten var olmalarını istemedikleri noktaya kadar nefret etmeleri için kandırdılar. Seçkinlerin polisi ortadan kaldırmalarının nedeni, onların yerini küreselci BM polisi veya bu tür küreselci bir orduyla değiştirebilmeleridir.

Gönderen … SilverStacking33
[comments]

25 Comments

1. Aydın dan kimler var. “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. . Mrb siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 40

2. Ordu merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2021 12:55:45

3. Şırnak dan kimler var. “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. . Selamın aleyküm web siten valla dikkat çekici, sağolun , Aylin – 38

4. Bu konu : ” “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inan ki iyi, tebrikler , Aylin – 483

5. Erzincan merkezden ben emin. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 25-04-2021 03:53:58

6. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 25-04-2021 11:39:52

7. Eskişehir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, saolun 01-05-2021 13:07:53

8. Konya merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım 05-05-2021 23:46:47

9. Karaman dan kimler var. “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. . Selam siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 228

10. Bu konu : ” “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, saolun , ali – 29

11. Bu konu : ” “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 483

12. Bu konu : ” “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 350

13. Hatay dan kimler var. “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. . Selam paylaşım inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 481

14. Edirne dan kimler var. “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. . Selam paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 184

15. Mardin merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-06-2021 20:25:47

16. Bu konu : ” “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , – 437

17. Gürbüz Reply

Merhabalar siten inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki çok iyi, sağolun , ziya – 9

19. Edirne merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-06-2021 08:36:31

20. Bu konu : ” “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz mükemmel, şukuladım , ahmet – 20

21. Batman dan kimler var. “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. . Selamlar paylaşım vallaha iyi, sağolun , gaye – 181

22. Bu konu : ” “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 487

23. Bu konu : ” “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 323

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link