Seçkinler, toplumdaki düşük IQ’lu bireyleri, polisten var olmalarını istemedikleri noktaya kadar nefret etmeleri için kandırdılar. Seçkinlerin polisi ortadan kaldırmalarının nedeni, onların yerini küreselci BM polisi veya bu tür küreselci bir orduyla değiştirebilmeleridir.

Gönderen … SilverStacking33
[comments]

10 Comments

1. Aydın dan kimler var. “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. . Mrb siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 40

2. Ordu merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2021 12:55:45

3. Şırnak dan kimler var. “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. . Selamın aleyküm web siten valla dikkat çekici, sağolun , Aylin – 38

4. Bu konu : ” “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inan ki iyi, tebrikler , Aylin – 483

5. Erzincan merkezden ben emin. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 25-04-2021 03:53:58

6. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 25-04-2021 11:39:52

7. Eskişehir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, saolun 01-05-2021 13:07:53

8. Konya merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım 05-05-2021 23:46:47

9. Karaman dan kimler var. “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. . Selam siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 228

10. Bu konu : ” “Polisi kaldırın” neden bu kadar popüler hale geliyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, saolun , ali – 29

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link