Bir aile üyesine, Kanadalı papazın polisi kilisesinden uzakta kovaladığı videosunu gönderdim ve aile üyem cevap verdi:

“Şu anda Kanada’daki kısıtlamalar şunlardır: https://www2.gov.bc.ca/gov/content/covid-19/info/restrictions

Bunun yerine açık havada bir toplantı veya çevrimiçi bir kilise yapabilirlerdi.

Barlar ve kumarhaneler de kapalıdır. Burada tehlikeli bir Brezilya türü Covid var “.

Lol buna akıllıca bir yanıt nedir? (Benim gibi komplo kurmuyorlar).

Kanımca polisin işini yapması gerekiyor, ancak yine de birinin yanlış bir şey yaptığını kanıtlaması ve birisinin suç işlediği olağan süreci takip etmesi gerekiyor. Ayrıca insanların bu covid saçmalığının üstesinden geldiklerini hissediyorum. Sanki almamın bir sakıncası yok ve fısıh gününde covid olsam bile kiliseye giderim. Bu hikaye önümüzdeki 10 yıl boyunca oynanabilir ve kiliseleri kapalı tutmanın bir yolu olabilir.

Bu olayla ilgili tüm haberler tek taraflı ve görünüşe göre papazı komplo delisi olarak gösteriyor.

Bağlamla ilgili daha fazla bilgi: https://www.independent.co.uk/news/world/americas/artur-pawlowski-canada-pastor-easter-b1827041.html

Author

7 Comments

1. Van dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . Selam siten yeminle hayran edici, tebrikler , hatice – 111

2. İzmir dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . Merhaba siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 282

3. Bu konu : ” Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? ” çok güzel. Selam sayfa valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 80

4. Bingöl dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım , ziya – 99

5. Bitlis dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . Merhabalar sayfanız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 293

6. Sakarya dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . Slm sayfa inanki dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 269

7. Çankırı dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, saolun , memo – 190

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link