Bir aile üyesine, Kanadalı papazın polisi kilisesinden uzakta kovaladığı videosunu gönderdim ve aile üyem cevap verdi:

“Şu anda Kanada’daki kısıtlamalar şunlardır: https://www2.gov.bc.ca/gov/content/covid-19/info/restrictions

Bunun yerine açık havada bir toplantı veya çevrimiçi bir kilise yapabilirlerdi.

Barlar ve kumarhaneler de kapalıdır. Burada tehlikeli bir Brezilya türü Covid var “.

Lol buna akıllıca bir yanıt nedir? (Benim gibi komplo kurmuyorlar).

Kanımca polisin işini yapması gerekiyor, ancak yine de birinin yanlış bir şey yaptığını kanıtlaması ve birisinin suç işlediği olağan süreci takip etmesi gerekiyor. Ayrıca insanların bu covid saçmalığının üstesinden geldiklerini hissediyorum. Sanki almamın bir sakıncası yok ve fısıh gününde covid olsam bile kiliseye giderim. Bu hikaye önümüzdeki 10 yıl boyunca oynanabilir ve kiliseleri kapalı tutmanın bir yolu olabilir.

Bu olayla ilgili tüm haberler tek taraflı ve görünüşe göre papazı komplo delisi olarak gösteriyor.

Bağlamla ilgili daha fazla bilgi: https://www.independent.co.uk/news/world/americas/artur-pawlowski-canada-pastor-easter-b1827041.html

Author

29 Comments

1. Van dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . Selam siten yeminle hayran edici, tebrikler , hatice – 111

2. İzmir dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . Merhaba siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 282

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? ” çok güzel. Selam sayfa valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 80

4. Bingöl dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım , ziya – 99

5. Bitlis dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . Merhabalar sayfanız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 293

6. Sakarya dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . Slm sayfa inanki dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 269

7. Çankırı dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, saolun , memo – 190

8. Merhabalar bu web sitesi gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

9. Konya dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . Merhaba bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 40

10. Bu konu : ” Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha iyi, sağolun , ziya – 131

11. Tunceli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 06-05-2021 22:37:39

12. Bu konu : ” Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 491

13. Ordu merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-05-2021 18:51:57

14. Trabzon dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . Slm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 307

15. Nevşehir merkezden ben mehmet. Slm siten yeminle hayran edici, sağolun 27-05-2021 01:05:58

16. Bu konu : ” Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? ” çok güzel. Slm siten yeminle mükemmel, saolun , doruk – 42

17. Muğla dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . Merhaba web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 493

18. Bu konu : ” Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 322

19. Bu konu : ” Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 335

20. Bu konu : ” Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 484

21. Tokat dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . Slm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 217

22. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

23. Kocaeli dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . Selamın aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 263

24. Samsun dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 62

25. Bu konu : ” Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 119

26. Selamlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

27. Bu konu : ” Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 226

28. Bu konu : ” Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, tebrikler , memo – 38

29. Çankırı dan kimler var. Polisi kovalayan Kanadalı papazın eleştirisine akıllıca bir yanıt nedir? . Selamlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 351

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link