After a student is shot and killed a Minneapolis high school principal says she can’t take it anymore and that crime and violence in her city has gotten out of control the last few months. She is joined by dozens of principals and educators from the city (justified freakout) from ActualPublicFreakouts

Bu videoyu izle. 7 dakikalık videonun tamamını izleyin. Bu Müdür ışığı gördü. Minneapolis’teki tüm bu İlkeler ışığı gördü. Biraz zaman aldı ama Black Lives Matter büyük bir destek grubunu kaybetti. Artık Müdürler nihayet yurtdışında olduğuna göre, Polis Desteği, Minneapolis’teki radikal Sol öğretmenler gemiye binmeden önce sadece an meselesi.

Polisi aklamak her zaman geciktirilmiştir. Polisin moralini bozmak her zaman geciktirilmiştir. Ey Polisin Yasayı uygulamak istememesine şaşırdın mı? O Polisin işlerini yaptığı için hayatlarının mahvolmasını istememesine şok oldunuz mu? O siyah adam kırmızı ışıkta mı koştu? Onu tutuklayamazsın. Bu ırkçı. Ve ırksal profilleme.

Minneapolis, Demokratlar tarafından yönetiliyor. Demokratlar, Minneapolis’teki Polisi kirletmek istiyorlar. Bu Müdürün medya kuruluşunda devam eden sansürü nasıl kabul ettiğine dikkat edin. “Bu videoyu görmüyorsanız, çünkü çok şey söyledim”. Bu, İfade Özgürlüğünün olduğu bir toplumda asla söylenmemesi gereken bir alıntı.

Bu alıntı, Trump’ın haklı olduğunu kanıtlıyor. Medya halkın düşmanıdır. Şimdi bu videoyu izleyin. Bu bayan neden sadece sağcı medyadan korkuyor? Neden barışçıl bir protestoda Doxxed olmaktan korkuyor? Tüm MSM’den korkması gerekmez mi? Doğru bekleyin, MSM şiddetli isyanları destekliyor çünkü MSM’ye göre “Mala Karşı Şiddet” sigortanız var çünkü.

You are now racist for recording protesters from BasedJustice

Author

80 Comments

1. Muğla merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 21-09-2020 21:05:50

2. Kırklareli merkezden ben banu. Mrb web siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 21-09-2020 23:06:20

3. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

4. Amasya merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 22-09-2020 01:18:06

5. Diyarbakır merkezden ben banu. Selamlar siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 01:44:19

6. Mrb paylaşımınız valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

7. Zonguldak merkezden ben Aylin. Merhaba web siten inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-10-2020 07:47:48

8. Mrb siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

9. Slm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

10. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, saolun 10-10-2020 14:54:36

11. Zonguldak dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 256

12. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 06:06:59

13. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

14. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız vallaha iyi, teraziye tıkladım 26-10-2020 18:58:12

15. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 349

16. Ağrı merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 05-11-2020 01:45:15

17. Erzincan dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . Selam herkese siten harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 424

18. Hatay merkezden ben Aylin. Selam web sitesi yeminle güzel, teşekkürler 19-11-2020 05:09:04

19. Kars merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-11-2020 21:47:21

20. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

21. Karaman dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . selamun aleyküm web siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 255

22. Selam herkese web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

23. Ağrı merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, tebrikler 26-11-2020 11:21:40

24. Giresun dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , gaye – 42

25. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 312

26. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 493

27. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 289

29. Kahramanmaraş dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . Selamlar paylaşım cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 357

30. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler

31. Karabük merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz gerçekten güzel, face de paylaştım 24-12-2020 05:26:36

32. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, twitter da paylaştım , – 401

33. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Slm web siteniz valla iyi, teşekkürler , Gürbüz – 391

34. Gürbüz Reply

Selam herkese siteniz valla hayran bıraktı, tebrikler

35. Malatya dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . Slm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 128

36. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Slm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 252

37. Balıkesir merkezden ben . Merhabalar web sitesi valla güzel, saolun 11-01-2021 20:38:37

38. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla iyi, şukuladım , emin – 144

39. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Selam web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 242

40. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki güzel, sağolun , doruk – 263

41. Yalova dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . Mrb paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 181

42. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 369

43. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, şukuladım 02-02-2021 19:08:05

44. Kütahya merkezden ben banu. Merhabalar sayfa harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 03-02-2021 17:36:04

45. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran edici, şukuladım

46. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, sağolun , emin – 328

47. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden iyi, şukuladım , gaye – 132

48. selamun aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

49. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle güzel, face de paylaştım , ziya – 56

50. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, saolun , Gürbüz – 372

51. Adıyaman dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . Merhaba herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 14

52. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Selam siten gerçekten çok güzel, saolun , Aylin – 210

53. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

54. İzmir dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 414

55. Karaman dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . Mrb sayfan süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 376

56. Selam paylaşımınız valla çok iyi, twitter da paylaştım

57. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 92

58. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 186

59. Antalya merkezden ben mehmet. Slm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-04-2021 01:55:51

60. Uşak merkezden ben hatice. Merhabalar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-05-2021 16:29:47

61. Bitlis dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . Selam bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 261

62. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 114

63. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

64. Konya merkezden ben . Selamın aleyküm siten cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-05-2021 03:17:15

65. selamun aleyküm web siten yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

66. İzmir dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . Selam paylaşım vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 419

67. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım , ziya – 326

68. Merhaba herkese web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun

69. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan vallaha billaha çok iyi, sağolun

70. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , – 93

71. Afyon merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 24-05-2021 23:06:18

72. Kütahya merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, saolun 05-06-2021 12:21:40

73. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 395

74. Mersin dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 75

75. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 258

76. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 24

77. Şanlıurfa merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, tebrikler 17-06-2021 20:23:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link