Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar.

After a student is shot and killed a Minneapolis high school principal says she can’t take it anymore and that crime and violence in her city has gotten out of control the last few months. She is joined by dozens of principals and educators from the city (justified freakout) from ActualPublicFreakouts

Bu videoyu izle. 7 dakikalık videonun tamamını izleyin. Bu Müdür ışığı gördü. Minneapolis’teki tüm bu İlkeler ışığı gördü. Biraz zaman aldı ama Black Lives Matter büyük bir destek grubunu kaybetti. Artık Müdürler nihayet yurtdışında olduğuna göre, Polis Desteği, Minneapolis’teki radikal Sol öğretmenler gemiye binmeden önce sadece an meselesi.

Polisi aklamak her zaman geciktirilmiştir. Polisin moralini bozmak her zaman geciktirilmiştir. Ey Polisin Yasayı uygulamak istememesine şaşırdın mı? O Polisin işlerini yaptığı için hayatlarının mahvolmasını istememesine şok oldunuz mu? O siyah adam kırmızı ışıkta mı koştu? Onu tutuklayamazsın. Bu ırkçı. Ve ırksal profilleme.

Minneapolis, Demokratlar tarafından yönetiliyor. Demokratlar, Minneapolis’teki Polisi kirletmek istiyorlar. Bu Müdürün medya kuruluşunda devam eden sansürü nasıl kabul ettiğine dikkat edin. “Bu videoyu görmüyorsanız, çünkü çok şey söyledim”. Bu, İfade Özgürlüğünün olduğu bir toplumda asla söylenmemesi gereken bir alıntı.

Bu alıntı, Trump’ın haklı olduğunu kanıtlıyor. Medya halkın düşmanıdır. Şimdi bu videoyu izleyin. Bu bayan neden sadece sağcı medyadan korkuyor? Neden barışçıl bir protestoda Doxxed olmaktan korkuyor? Tüm MSM’den korkması gerekmez mi? Doğru bekleyin, MSM şiddetli isyanları destekliyor çünkü MSM’ye göre “Mala Karşı Şiddet” sigortanız var çünkü.

You are now racist for recording protesters from BasedJustice

“Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar.” üzerine 49 yorum

1. Muğla merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 21-09-2020 21:05:50

2. Kırklareli merkezden ben banu. Mrb web siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 21-09-2020 23:06:20

3. Amasya merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 22-09-2020 01:18:06

4. Diyarbakır merkezden ben banu. Selamlar siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 01:44:19

5. Zonguldak merkezden ben Aylin. Merhaba web siten inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-10-2020 07:47:48

6. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, saolun 10-10-2020 14:54:36

7. Zonguldak dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 256

8. Niğde merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 06:06:59

9. Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız vallaha iyi, teraziye tıkladım 26-10-2020 18:58:12

10. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 349

11. Ağrı merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 05-11-2020 01:45:15

12. Erzincan dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . Selam herkese siten harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 424

13. Kars merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-11-2020 21:47:21

14. Karaman dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . selamun aleyküm web siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 255

15. Ağrı merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, tebrikler 26-11-2020 11:21:40

16. Giresun dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , gaye – 42

17. Giresun dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 312

18. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 493

19. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 289

20. Kahramanmaraş dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . Selamlar paylaşım cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 357

21. Karabük merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz gerçekten güzel, face de paylaştım 24-12-2020 05:26:36

22. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, twitter da paylaştım , – 401

23. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Slm web siteniz valla iyi, teşekkürler , Gürbüz – 391

24. Malatya dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . Slm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 128

25. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Slm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 252

26. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla iyi, şukuladım , emin – 144

27. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Selam web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 242

28. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki güzel, sağolun , doruk – 263

29. Yalova dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . Mrb paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 181

30. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 369

31. Uşak merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, şukuladım 02-02-2021 19:08:05

32. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, sağolun , emin – 328

33. Bu konu : ” Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden iyi, şukuladım , gaye – 132

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link