Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar.

After a student is shot and killed a Minneapolis high school principal says she can’t take it anymore and that crime and violence in her city has gotten out of control the last few months. She is joined by dozens of principals and educators from the city (justified freakout) from ActualPublicFreakouts

Bu videoyu izle. 7 dakikalık videonun tamamını izleyin. Bu Müdür ışığı gördü. Minneapolis’teki tüm bu İlkeler ışığı gördü. Biraz zaman aldı ama Black Lives Matter büyük bir destek grubunu kaybetti. Artık Müdürler nihayet yurtdışında olduğuna göre, Polis Desteği, Minneapolis’teki radikal Sol öğretmenler gemiye binmeden önce sadece an meselesi.

Polisi aklamak her zaman geciktirilmiştir. Polisin moralini bozmak her zaman geciktirilmiştir. Ey Polisin Yasayı uygulamak istememesine şaşırdın mı? O Polisin işlerini yaptığı için hayatlarının mahvolmasını istememesine şok oldunuz mu? O siyah adam kırmızı ışıkta mı koştu? Onu tutuklayamazsın. Bu ırkçı. Ve ırksal profilleme.

Minneapolis, Demokratlar tarafından yönetiliyor. Demokratlar, Minneapolis’teki Polisi kirletmek istiyorlar. Bu Müdürün medya kuruluşunda devam eden sansürü nasıl kabul ettiğine dikkat edin. “Bu videoyu görmüyorsanız, çünkü çok şey söyledim”. Bu, İfade Özgürlüğünün olduğu bir toplumda asla söylenmemesi gereken bir alıntı.

Bu alıntı, Trump’ın haklı olduğunu kanıtlıyor. Medya halkın düşmanıdır. Şimdi bu videoyu izleyin. Bu bayan neden sadece sağcı medyadan korkuyor? Neden barışçıl bir protestoda Doxxed olmaktan korkuyor? Tüm MSM’den korkması gerekmez mi? Doğru bekleyin, MSM şiddetli isyanları destekliyor çünkü MSM’ye göre “Mala Karşı Şiddet” sigortanız var çünkü.

You are now racist for recording protesters from BasedJustice

“Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar.” üzerine 13 yorum

1. Muğla merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 21-09-2020 21:05:50

2. Kırklareli merkezden ben banu. Mrb web siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 21-09-2020 23:06:20

3. Amasya merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 22-09-2020 01:18:06

4. Diyarbakır merkezden ben banu. Selamlar siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 01:44:19

5. Zonguldak merkezden ben Aylin. Merhaba web siten inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-10-2020 07:47:48

6. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, saolun 10-10-2020 14:54:36

7. Zonguldak dan kimler var. Polisi temizlemek, Minneapolis’te çok işe yaradı. Suç her zaman düşük. İnsanlar kendilerini bu kadar etkili bir şekilde yönetiyorlar. . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 256

8. Niğde merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 06:06:59

Yorum yapın