Kategoriler
Genel

Polisin Rozeti zorlamaya çağırmasının nedeni, onlar Kötü geyler olmalarıdır, porsuklar şeytani et, şeytani köleliğe direnenler için şeytani kötüye kullanımı zorlayan “yaşamı yok etmek için tasarlanmış sahte bir gerçek”

Lütfen yasalar aldatıcı değildir. Eğer bir şey alırsanız hiçbir hakka sahip değilsiniz çünkü uykuya daldınız. Karanlık zekâların onları her zaman hareket edebilecekler yönünde hareket ettirdikleri yerde hareket ederler. Algılama hayatı işleyen sahte bir gerçeklik.

Bad-ge (badguy)
Porsuklar (hasarlılar)
Kalkan / sheold (cehennem) şilini / Shelld / Gun davaları / mahkeme davaları.

Beyaz araba kullanmalarının ve güneş gözlüğü takmalarının nedeni, maalesef, LED, 5g, karı ve babylonian teknolojisinden büyüyen beyaz parazit mayası ile enfekte olmalarıdır. Tıpkı güneşin biyolojik yaşamı büyüdüğü gibi, Sentetik ışık da mikropları büyütür.

İnsan derisindeki şeytanlarla, yani parazitleri kontrol eden zihinle uğraşıyorsunuz, ancak bu toplumun çoğunu etkiledi. Dudu veya poo-Lice kafaları, en berbat ahlaksızlık ruhlarıyla enfekte olur. Onlardan kaçının, yasaları veya haklarınız sahip oldukları güçle ilgili bir yanılsamadır, bu yüzden mümkün olduğunda onlardan kaçın. Mümkünse konuşmamaya çalışın.

Pol-Ice – Dondur – Anreast
Kırmızı + mavi ışık = Mor sentetik ışıklı mor veya kör edici purplar.

“Polisin Rozeti zorlamaya çağırmasının nedeni, onlar Kötü geyler olmalarıdır, porsuklar şeytani et, şeytani köleliğe direnenler için şeytani kötüye kullanımı zorlayan “yaşamı yok etmek için tasarlanmış sahte bir gerçek”” için 6 yanıt

Bitlis merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler 21-07-2020 04:49:38

Şırnak merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 02-08-2020 22:12:08

Nevşehir merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 19:23:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir