Kategoriler
Genel

POLİS’in sonu

Yol Savaşçısı filmini hatırlıyorum, Mel Gibson ww3 sonrası senaryosunda polis memuru olmaya çalışıyordu. Polis karargahı tamamen çöpe atıldı ve aşılandı ve telekomlar imha edildiğinden erkekler gevşek bir şekilde örgütlendi.

Ülkem kasıtlı olarak polis modelini başarısızlık için mi kuruyor ve Minneapolis başlangıç ​​mı? Seattle da aynı sonuçları bekliyor. Bize polisin ve ordunun asla bize karşı dönmeyeceği söylendi, inanıyorum ki bildiler, böylece polisi kaldırıp izin verdiler.

Bane “Ülkenizi Amerika’yı geri alma zamanı!”

“POLİS’in sonu” için 30 yanıt

Aksaray merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi inan ki iyi, face de paylaştım 01-07-2020 13:17:27

Elazığ merkezden ben ali. Merhaba sayfa cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-07-2020 12:39:51

Rize merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, saolun 04-07-2020 14:27:25

Karabük merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz cidden mükemmel, twitter da paylaştım 23-08-2020 18:44:58

Karabük merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 01-09-2020 10:47:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir