Politik olarak nerede durduğun umrumda değil, bu seni rahatsız etmeli. 3 gün önce neredeyse herkes Covid faturasının çöp olduğunu kabul etti. Ardından Trump aradı ve bunu 3 gün önce düşündüklerini söylemekten korkan insanlar, onunla aynı fikirde olmaktan korkarak izledi. Bu büyük bir problem

İnsanların bu tasarıya karşı birlik olmaktan, aniden bu konuda akıllarından bahsetmekten korkmaya gitmeleri endişe vericidir. Şimdi ise Kurumsal Haber kaynakları Amerikalıların aynı fikirde olduğuna dair bir anlatı yayınlıyor Trump’ın 2000 dolarlık çek talep etmesi kötü. Peoole bunun olmadığını biliyor, ancak bir gecede bunun hakkında konuşmayı bıraktılar, sadece 48 saat önce özgürce yapabilmelerine rağmen, Trump’ın söylediği bir şeyi alenen kabul etmekten korkuyorlar. En azından yeni bir insan dalgasının kırmızı renkte toplandığını biliyorum, ama aynı zamanda sırf Trump ile aynı fikirde olmaktan kaçınmak için kendilerini mahvetmeye istekli olan çok fazla insan var. Bunun sona ermesi gerekiyor, çünkü iki taraf ortak bir amaç için birleştiğinde, onlara bölme ve fethetme taktiklerine güvenemeyeceklerini bildirmemiz gerekiyor.

“Politik olarak nerede durduğun umrumda değil, bu seni rahatsız etmeli. 3 gün önce neredeyse herkes Covid faturasının çöp olduğunu kabul etti. Ardından Trump aradı ve bunu 3 gün önce düşündüklerini söylemekten korkan insanlar, onunla aynı fikirde olmaktan korkarak izledi. Bu büyük bir problem” üzerine 19 yorum

1. Nevşehir dan kimler var. Politik olarak nerede durduğun umrumda değil, bu seni rahatsız etmeli. 3 gün önce neredeyse herkes Covid faturasının çöp olduğunu kabul etti. Ardından Trump aradı ve bunu 3 gün önce düşündüklerini söylemekten korkan insanlar, onunla aynı fikirde olmaktan korkarak izledi. Bu büyük bir problem . selam arkadaşlar paylaşım valla dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 150

2. Burdur dan kimler var. Politik olarak nerede durduğun umrumda değil, bu seni rahatsız etmeli. 3 gün önce neredeyse herkes Covid faturasının çöp olduğunu kabul etti. Ardından Trump aradı ve bunu 3 gün önce düşündüklerini söylemekten korkan insanlar, onunla aynı fikirde olmaktan korkarak izledi. Bu büyük bir problem . Merhaba web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 300

3. Bu konu : ” Politik olarak nerede durduğun umrumda değil, bu seni rahatsız etmeli. 3 gün önce neredeyse herkes Covid faturasının çöp olduğunu kabul etti. Ardından Trump aradı ve bunu 3 gün önce düşündüklerini söylemekten korkan insanlar, onunla aynı fikirde olmaktan korkarak izledi. Bu büyük bir problem ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , banu – 372

4. Bu konu : ” Politik olarak nerede durduğun umrumda değil, bu seni rahatsız etmeli. 3 gün önce neredeyse herkes Covid faturasının çöp olduğunu kabul etti. Ardından Trump aradı ve bunu 3 gün önce düşündüklerini söylemekten korkan insanlar, onunla aynı fikirde olmaktan korkarak izledi. Bu büyük bir problem ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 289

5. Bu konu : ” Politik olarak nerede durduğun umrumda değil, bu seni rahatsız etmeli. 3 gün önce neredeyse herkes Covid faturasının çöp olduğunu kabul etti. Ardından Trump aradı ve bunu 3 gün önce düşündüklerini söylemekten korkan insanlar, onunla aynı fikirde olmaktan korkarak izledi. Bu büyük bir problem ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 105

6. Bu konu : ” Politik olarak nerede durduğun umrumda değil, bu seni rahatsız etmeli. 3 gün önce neredeyse herkes Covid faturasının çöp olduğunu kabul etti. Ardından Trump aradı ve bunu 3 gün önce düşündüklerini söylemekten korkan insanlar, onunla aynı fikirde olmaktan korkarak izledi. Bu büyük bir problem ” çok güzel. Mrb web siten yeminle iyi, saolun , memo – 318

7. Bu konu : ” Politik olarak nerede durduğun umrumda değil, bu seni rahatsız etmeli. 3 gün önce neredeyse herkes Covid faturasının çöp olduğunu kabul etti. Ardından Trump aradı ve bunu 3 gün önce düşündüklerini söylemekten korkan insanlar, onunla aynı fikirde olmaktan korkarak izledi. Bu büyük bir problem ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , gaye – 170

8. Kars dan kimler var. Politik olarak nerede durduğun umrumda değil, bu seni rahatsız etmeli. 3 gün önce neredeyse herkes Covid faturasının çöp olduğunu kabul etti. Ardından Trump aradı ve bunu 3 gün önce düşündüklerini söylemekten korkan insanlar, onunla aynı fikirde olmaktan korkarak izledi. Bu büyük bir problem . Merhabalar paylaşım inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 140

9. Kırşehir dan kimler var. Politik olarak nerede durduğun umrumda değil, bu seni rahatsız etmeli. 3 gün önce neredeyse herkes Covid faturasının çöp olduğunu kabul etti. Ardından Trump aradı ve bunu 3 gün önce düşündüklerini söylemekten korkan insanlar, onunla aynı fikirde olmaktan korkarak izledi. Bu büyük bir problem . Selam herkese siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 175

10. Muğla dan kimler var. Politik olarak nerede durduğun umrumda değil, bu seni rahatsız etmeli. 3 gün önce neredeyse herkes Covid faturasının çöp olduğunu kabul etti. Ardından Trump aradı ve bunu 3 gün önce düşündüklerini söylemekten korkan insanlar, onunla aynı fikirde olmaktan korkarak izledi. Bu büyük bir problem . Selam herkese sayfanız ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 194

11. Denizli dan kimler var. Politik olarak nerede durduğun umrumda değil, bu seni rahatsız etmeli. 3 gün önce neredeyse herkes Covid faturasının çöp olduğunu kabul etti. Ardından Trump aradı ve bunu 3 gün önce düşündüklerini söylemekten korkan insanlar, onunla aynı fikirde olmaktan korkarak izledi. Bu büyük bir problem . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 379

12. Bu konu : ” Politik olarak nerede durduğun umrumda değil, bu seni rahatsız etmeli. 3 gün önce neredeyse herkes Covid faturasının çöp olduğunu kabul etti. Ardından Trump aradı ve bunu 3 gün önce düşündüklerini söylemekten korkan insanlar, onunla aynı fikirde olmaktan korkarak izledi. Bu büyük bir problem ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 481

13. Bu konu : ” Politik olarak nerede durduğun umrumda değil, bu seni rahatsız etmeli. 3 gün önce neredeyse herkes Covid faturasının çöp olduğunu kabul etti. Ardından Trump aradı ve bunu 3 gün önce düşündüklerini söylemekten korkan insanlar, onunla aynı fikirde olmaktan korkarak izledi. Bu büyük bir problem ” çok güzel. Selam web siteniz gerçekten güzel, teşekkürler , mehmet – 317

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link