Bu alt mavi takım bok gösterisi vs kırmızı bir takım iner gibi küçük bir hatırlatma.

Politika gerçek değil.

DÜZENLEME: Bu sadece teleskop tarafından size sunulan bir tv pembe dizi (bu alt içerir.) DÜZENLEME SONU

Daha yüksek seviyelerde, sadece WWE. Topuklar, bebek yüzü, kayfabe. Saf NPC kitleleri için bir eğlence tv programı.

Daha düşük seviyelerde UFC'dir. Gerçek kavgalar (bazı kavgalar ve taklitler sıkışmış). Ancak dövüş etrafındaki sirk aynı tek organizasyon tarafından planlanıyor – UFC.

Bu komplo altındaki Trump veya Sanders veya Biden hakkındaki sonsuz mesajlar, ortalama komplo teorisyenlerinin gecikmiş seviyesini gösterir.

Sığınak isteyenler için, komplo nOPOL'a gidin.

Bu arada bu alt konudaki her siyaset konusuna "Politika gerçek değil" diye cevap vermek niyetindeyim. Bana katılacağını umarım.

Not; "Devlet Zihin Kontrolü Memtikleri "

Author

109 Comments

1. Malatya merkezden ben Emine. Selam paylaşımın vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 11-03-2020 16:34:34

2. Batman merkezden ben ziya. Mrb siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-03-2020 16:34:58

3. Hatay merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi vallaha iyi, tebrikler 12-03-2020 03:04:05

4. Konya merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 14-03-2020 17:41:06

5. Kayseri merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 18-03-2020 09:07:33

6. Selam herkese bu web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım

7. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

8. Erzurum merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, şukuladım 25-03-2020 21:48:33

9. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, twitter da paylaştım

10. merhaba arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, teşekkürler

11. Erzincan merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten inanki hayran edici, teşekkürler 04-04-2020 13:44:44

12. Bayburt merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten iyi, şukuladım 04-04-2020 21:37:06

13. Merhabalar sayfan valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Bayburt merkezden ben banu. Merhabalar web siten ciddiyim çok iyi, saolun 13-04-2020 05:55:40

15. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Bartın merkezden ben doruk. Selam herkese web siten harbiden iyi, linkedinde paylaştım 20-04-2020 20:14:29

17. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

18. Osmaniye merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-04-2020 20:19:29

19. Gaziantep merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 05-05-2020 22:51:37

20. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

21. Manisa merkezden ben mehmet. Slm web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 08-05-2020 06:20:28

22. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Slm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-05-2020 07:49:26

23. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha güzel, teşekkürler

24. Selamın aleyküm web siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

25. Karabük merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 05-06-2020 12:03:45

26. Bilecik merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım 07-06-2020 00:40:03

27. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 11-06-2020 08:50:27

28. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 14-06-2020 19:46:34

29. Ordu merkezden ben mehmet. Mrb siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-07-2020 20:19:28

30. Malatya merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan inan ki dikkat çekici, teşekkürler 07-07-2020 06:56:03

31. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, şukuladım

32. Kocaeli merkezden ben ali. Slm web siteniz ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 15:08:32

33. Karaman merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz ciddiyim mükemmel, saolun 13-07-2020 06:56:13

34. Selamlar web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

35. Selamlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

36. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

37. Denizli merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-08-2020 12:17:46

38. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler

39. Edirne merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 06-08-2020 23:47:19

40. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

41. Muğla merkezden ben Aylin. Selam herkese siten inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 14-08-2020 23:28:51

42. Konya merkezden ben banu. Mrb paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 16-08-2020 22:16:52

43. Selam herkese web sitesi cidden iyi, linkedinde paylaştım

44. Ağrı merkezden ben Aylin. Selam sayfa cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-09-2020 03:50:24

45. Selamlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

46. Muş dan kimler var. Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. . Merhaba web sitesi cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 447

47. Samsun dan kimler var. Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 202

48. Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 305

49. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, sağolun

50. Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. Slm siten cidden güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 110

51. Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 370

52. Konya dan kimler var. Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. . Selam web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , – 402

53. Aksaray dan kimler var. Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. . Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 16

54. selamun aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

55. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. . Merhabalar paylaşım gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 286

56. Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 54

57. Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sağolun , banu – 492

58. Selamlar web siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım

59. Sivas merkezden ben ziya. Selam sayfa vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 19-11-2020 18:30:37

60. Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, tebrikler , doruk – 277

61. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 386

62. Gürbüz Reply

Manisa dan kimler var. Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. . Selam herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 228

63. Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi iyi, tebrikler , ziya – 85

64. Batman dan kimler var. Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. . Selam siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 270

65. Amasya merkezden ben Emine. Slm paylaşımın vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 27-12-2020 21:14:53

66. Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden iyi, sağolun , Emine – 246

67. Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. Merhaba herkese siten harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 342

68. Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 439

69. Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 443

70. Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 304

71. Batman merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siteniz valla çok güzel, linkedinde paylaştım 27-01-2021 21:05:20

72. Mrb sayfanız gerçekten çok güzel, face de paylaştım

73. Erzincan dan kimler var. Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 139

74. Trabzon merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-02-2021 16:44:37

75. Çanakkale dan kimler var. Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. . Selamlar web siten valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 178

76. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-02-2021 23:39:20

77. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

78. Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 198

79. Karaman dan kimler var. Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. . Selam web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım , memo – 396

80. merhaba arkadaşlar sayfanız valla hayran edici, face de paylaştım

81. Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 26

82. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 283

83. Merhabalar sayfan vallaha billaha güzel, şukuladım

84. Isparta merkezden ben ziya. Slm siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-04-2021 05:21:44

85. Slm web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım

86. Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 368

87. Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 138

88. Denizli dan kimler var. Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. . Selamlar web sitesi valla hayran edici, face de paylaştım , emin – 123

89. Bayburt dan kimler var. Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. . Mrb sayfanız inanki hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 106

90. Kütahya dan kimler var. Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 434

91. Selam herkese web siten inan ki güzel, twitter da paylaştım

92. Şanlıurfa merkezden ben . Slm bu web sitesi inanki mükemmel, saolun 09-05-2021 06:08:12

93. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok güzel, teşekkürler

94. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, teşekkürler

95. Kocaeli dan kimler var. Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. . Merhaba herkese sayfan valla dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 16

96. Bu konu : ” Politika Gerçek Değildir – Bunu henüz anlamadıysanız, sizin için fazla umut yoktur. ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 419

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link