Oyunun ortak dili kayfabe’dir – ne onu okuyan aktörler tarafından ne de oyundan etkileniyormuş gibi davranan seyirciler tarafından inanılmayan aşırı abartılı bir ifade. Bu ülkedeki en büyük siyaset çoğunlukla profesyonel güreş ve buna dikkat eden çoğumuz suç ortağıyız. – Philip Martin, The Arkansas Democrat-Gazette, 14 Mayıs 2017

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” Politika ve Profesyonel Güreş ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi valla çok güzel, saolun , – 241

2. Bu konu : ” Politika ve Profesyonel Güreş ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 422

3. Burdur merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfan inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 15-03-2021 00:32:54

4. Selam herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Hakkari merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 22-03-2021 09:39:40

6. Bu konu : ” Politika ve Profesyonel Güreş ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 500

7. Bu konu : ” Politika ve Profesyonel Güreş ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 404

8. Selamlar siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bu konu : ” Politika ve Profesyonel Güreş ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi hayran edici, tebrikler , – 324

10. Elazığ merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, sağolun 22-04-2021 18:54:25

11. Selamlar sayfan yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Ordu dan kimler var. Politika ve Profesyonel Güreş . Merhaba herkese sayfa inanki hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 136

13. Osmaniye merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 15-05-2021 06:51:56

14. Slm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Çanakkale dan kimler var. Politika ve Profesyonel Güreş . Merhaba herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 436

16. Kahramanmaraş dan kimler var. Politika ve Profesyonel Güreş . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 367

17. Mrb paylaşımınız ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

18. Kırşehir merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 12-07-2021 07:02:05

19. Bu konu : ” Politika ve Profesyonel Güreş ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 45

20. Bu konu : ” Politika ve Profesyonel Güreş ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , – 141

21. Mardin merkezden ben emin. Merhaba siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 20-07-2021 08:46:59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link