Oyunun ortak dili kayfabe’dir – ne onu okuyan aktörler tarafından ne de oyundan etkileniyormuş gibi davranan seyirciler tarafından inanılmayan aşırı abartılı bir ifade. Bu ülkedeki en büyük siyaset çoğunlukla profesyonel güreş ve buna dikkat eden çoğumuz suç ortağıyız. – Philip Martin, The Arkansas Democrat-Gazette, 14 Mayıs 2017

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” Politika ve Profesyonel Güreş ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi valla çok güzel, saolun , – 241

2. Bu konu : ” Politika ve Profesyonel Güreş ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 422

3. Burdur merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfan inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 15-03-2021 00:32:54

4. Selam herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Hakkari merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 22-03-2021 09:39:40

6. Bu konu : ” Politika ve Profesyonel Güreş ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 500

7. Bu konu : ” Politika ve Profesyonel Güreş ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 404

8. Selamlar siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link