Bir düşünün, biraz bomba gibi aramızdaki oyuncuları yaparlardı. Bak. Sahtekar olacaklar değil mi? Oyunun en başında herkesin gördüğü yerde birini öldürün. Ve toplantıda “ben değildim” diyecekler ve ardından tüm ekip birbiriyle savaşacak ve politikacı parmağını bile kıpırdatmadan birbirlerini suçlamaya, birbirlerini gemiden oylamaya devam edecekler.

31 Comments

1. Merhaba web sitesi yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

2. Afyon dan kimler var. Politikacılar, oyunun hype sırasında Aramızda oynamalıydı. . Selam herkese paylaşımın harbiden çok iyi, saolun , – 235

3. Selam web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Kütahya dan kimler var. Politikacılar, oyunun hype sırasında Aramızda oynamalıydı. . Mrb paylaşım inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , hatice – 255

5. Malatya dan kimler var. Politikacılar, oyunun hype sırasında Aramızda oynamalıydı. . Slm sayfan inan ki mükemmel, saolun , banu – 466

6. Merhaba herkese siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

7. Rize dan kimler var. Politikacılar, oyunun hype sırasında Aramızda oynamalıydı. . Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, saolun , Aylin – 175

8. Bu konu : ” Politikacılar, oyunun hype sırasında Aramızda oynamalıydı. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım , – 121

9. Rize dan kimler var. Politikacılar, oyunun hype sırasında Aramızda oynamalıydı. . Selam herkese sayfa inanki hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 473

10. Çorum merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan vallaha hayran edici, şukuladım 09-07-2021 21:18:55

11. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

12. Bu konu : ” Politikacılar, oyunun hype sırasında Aramızda oynamalıydı. ” çok güzel. Selam sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 157

13. Bu konu : ” Politikacılar, oyunun hype sırasında Aramızda oynamalıydı. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 447

14. Bu konu : ” Politikacılar, oyunun hype sırasında Aramızda oynamalıydı. ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 259

15. Kırklareli merkezden ben . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 08:23:46

16. Bu konu : ” Politikacılar, oyunun hype sırasında Aramızda oynamalıydı. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 174

17. Selam herkese paylaşımınız inan ki güzel, twitter da paylaştım

18. Tunceli dan kimler var. Politikacılar, oyunun hype sırasında Aramızda oynamalıydı. . merhaba arkadaşlar sayfan inanki mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 498

19. Gürbüz Reply

Karaman dan kimler var. Politikacılar, oyunun hype sırasında Aramızda oynamalıydı. . Selam web siteniz inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 68

20. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki güzel, face de paylaştım

21. Slm web siten gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

22. Erzurum dan kimler var. Politikacılar, oyunun hype sırasında Aramızda oynamalıydı. . Mrb web siten vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 492

23. Denizli merkezden ben memo. Selam paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 10-08-2021 04:25:52

24. Denizli dan kimler var. Politikacılar, oyunun hype sırasında Aramızda oynamalıydı. . Selam herkese sayfanız cidden güzel, tebrikler , emin – 138

25. Merhaba herkese web siten vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

26. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 31-08-2021 01:42:57

27. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Politikacılar, oyunun hype sırasında Aramızda oynamalıydı. . Merhabalar sayfanız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 396

28. Bu konu : ” Politikacılar, oyunun hype sırasında Aramızda oynamalıydı. ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 115

29. Isparta merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 13-09-2021 23:19:31

30. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 22-09-2021 19:09:18

Write A Comment