666, Şeytan tarafından ele geçirilen ve Şeytan için Dünyayı fethetmeye çalışan Vahiy Kitabından Canavar AntiChrist’in sayısıdır.

Canavarın İşareti, Şeytan’ın tüm insanlığı kontrol altına almaya çalışmasıdır, böylece AntiChrist adamı aracılığıyla onları yönetebilir.

Vahiy 13:15 “Ve Canavarın canavarın imajına nefes vermesine izin verildi, böylece canavarın imajı konuşabilir ve canavarın imajına tapmayanların öldürülmesine neden olabilir. Ayrıca, hem küçük hem de büyük, hem zengin hem de fakir, hem özgür hem de köle olan herkesin sağ elinde veya alnında işaretlenmesine neden olur, böylece hiç kimse işareti, yani adı olmadan satın alamaz veya satamaz. canavarın veya adının numarası. Bu bilgelik gerektirir: Anlayabilen canavarın sayısını hesaplasın, çünkü bu bir insanın sayısıdır ve sayısı 666’dır.

https://www.govtrack.us/congress/bills/116/hr6666

https://www.washingtontimes.com/news/2020/may/12/hr-6666-a-devil-of-a-covid-19-government-surveilla/

Author

27 Comments

1. Malatya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, şukuladım 27-11-2020 22:38:17

2. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Politikacılarımızın “HR6666 – COVID-19 Test Etmek, Ulaşmak ve Herkese Ulaşmak (TRACE) Yasası” nı geçirmeye çalıştıklarını unutmayalım. . selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 147

3. selam arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, facebookta paylaştım

4. Batman merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 05-12-2020 08:17:07

5. Bu konu : ” Politikacılarımızın “HR6666 – COVID-19 Test Etmek, Ulaşmak ve Herkese Ulaşmak (TRACE) Yasası” nı geçirmeye çalıştıklarını unutmayalım. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 467

6. Kütahya merkezden ben ziya. Slm siten valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-12-2020 09:23:38

7. selamun aleyküm sayfan harbiden güzel, teraziye tıkladım

8. Bu konu : ” Politikacılarımızın “HR6666 – COVID-19 Test Etmek, Ulaşmak ve Herkese Ulaşmak (TRACE) Yasası” nı geçirmeye çalıştıklarını unutmayalım. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, teşekkürler , hatice – 491

9. Düzce merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 09-12-2020 18:37:28

10. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

11. Bu konu : ” Politikacılarımızın “HR6666 – COVID-19 Test Etmek, Ulaşmak ve Herkese Ulaşmak (TRACE) Yasası” nı geçirmeye çalıştıklarını unutmayalım. ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki hoşuma gitti, saolun , mehmet – 360

12. Slm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

13. Bu konu : ” Politikacılarımızın “HR6666 – COVID-19 Test Etmek, Ulaşmak ve Herkese Ulaşmak (TRACE) Yasası” nı geçirmeye çalıştıklarını unutmayalım. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 139

14. Konya merkezden ben doruk. Merhaba web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 31-12-2020 12:40:02

15. Kütahya dan kimler var. Politikacılarımızın “HR6666 – COVID-19 Test Etmek, Ulaşmak ve Herkese Ulaşmak (TRACE) Yasası” nı geçirmeye çalıştıklarını unutmayalım. . Selam siten valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 280

16. Tunceli merkezden ben ziya. Mrb sayfa gerçekten hayran edici, sağolun 11-01-2021 19:23:58

17. Bu konu : ” Politikacılarımızın “HR6666 – COVID-19 Test Etmek, Ulaşmak ve Herkese Ulaşmak (TRACE) Yasası” nı geçirmeye çalıştıklarını unutmayalım. ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 118

18. Tekirdağ dan kimler var. Politikacılarımızın “HR6666 – COVID-19 Test Etmek, Ulaşmak ve Herkese Ulaşmak (TRACE) Yasası” nı geçirmeye çalıştıklarını unutmayalım. . Mrb siten inanılmaz hayran edici, sağolun , ali – 443

19. Isparta merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 22-01-2021 02:05:27

20. Gaziantep dan kimler var. Politikacılarımızın “HR6666 – COVID-19 Test Etmek, Ulaşmak ve Herkese Ulaşmak (TRACE) Yasası” nı geçirmeye çalıştıklarını unutmayalım. . Selamlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 326

21. Burdur dan kimler var. Politikacılarımızın “HR6666 – COVID-19 Test Etmek, Ulaşmak ve Herkese Ulaşmak (TRACE) Yasası” nı geçirmeye çalıştıklarını unutmayalım. . Merhaba sayfa vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 271

22. Bu konu : ” Politikacılarımızın “HR6666 – COVID-19 Test Etmek, Ulaşmak ve Herkese Ulaşmak (TRACE) Yasası” nı geçirmeye çalıştıklarını unutmayalım. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 356

23. Kars merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siten inanki çok güzel, tebrikler 20-02-2021 10:24:57

24. Düzce dan kimler var. Politikacılarımızın “HR6666 – COVID-19 Test Etmek, Ulaşmak ve Herkese Ulaşmak (TRACE) Yasası” nı geçirmeye çalıştıklarını unutmayalım. . Selam siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 117

25. Bu konu : ” Politikacılarımızın “HR6666 – COVID-19 Test Etmek, Ulaşmak ve Herkese Ulaşmak (TRACE) Yasası” nı geçirmeye çalıştıklarını unutmayalım. ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 375

26. Merhaba bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link