Kategoriler
Genel

Politikacıların Spor, Okullar ve 2020 Seçiminden sonra ekonominin yeniden açılmasında nasıl gecikme çağrısında bulundukları büyüleyici? Bu planlanmış olmalı. İstisna yok. Trump Demokratları yeniden troll ediyor. Ve hepiniz kanca hattı ve platin düşüyorsunuz.

Haberleri duyduğumda kıçımı gülüyordum. Ve komplo görevini ne kadar sinir bozucu bulmadan önce komplo Amerikan politikacılar, Trump’ın yeniden seçimine zarar vermek için Amerikan ekonomisini kasten incitiyorlar. Amerikalıların Trump’a ulaşmak için bu kilitlenmelerden muzdarip olmalarını istiyorlar. Gerçekten hasta. Bizim iyiliğimiz umurunda değil, tek önem verdikleri güçtür. Bu yüzden, Tweet’in hesabına sabitlendiği anda herkesin her şeyi geciktirmeyi nasıl unutduğu büyüleyici. Küresel bir salgın nedeniyle her şey ertelendiğinde seçim neden zamanında yapılsın? Bence bunlar geçerli sorular. Yine de evrensel öfke. Çok büyüleyici.

“Politikacıların Spor, Okullar ve 2020 Seçiminden sonra ekonominin yeniden açılmasında nasıl gecikme çağrısında bulundukları büyüleyici? Bu planlanmış olmalı. İstisna yok. Trump Demokratları yeniden troll ediyor. Ve hepiniz kanca hattı ve platin düşüyorsunuz.” için 6 yanıt

Siirt merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 30-07-2020 22:09:31

Yalova merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım valla çok iyi, twitter da paylaştım 30-07-2020 23:13:38

Batman merkezden ben banu. Mrb web siteniz vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 31-07-2020 12:20:59

Amasya merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım 01-08-2020 16:27:13

Adıyaman merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 01-08-2020 17:58:31

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir