POLL: / r / Conspiracy, Main Stream Media’yı (MSM) bir terör örgütü olarak görüyor musunuz?

Terörizmin ‘Dictionary.com’dan Tanımı:

özellikle siyasi amaçlarla göz korkutmak veya zorlamak için şiddet kullanımı ve tehditler.

terörizm veya terörizm tarafından üretilen korku ve teslimiyet durumu.

Terörist bir yönetme veya bir hükümete direnme yöntemi.

‘Fbi.gov’dan terörizmin tanımı:

Uluslararası terörizm: Belirlenmiş yabancı terörist örgütlerden veya uluslardan (devlet destekli) ilham alan veya onlarla ilişkilendirilen kişiler ve / veya gruplar tarafından işlenen şiddet içeren suç eylemleri.

Ev içi terörizm: Bireyler ve / veya gruplar tarafından siyasi, dini, sosyal, ırksal veya çevresel nitelikte olanlar gibi iç etkilerden kaynaklanan daha ileri ideolojik hedeflere yönelik olarak işlenen şiddet içeren, suç oluşturan eylemler.

‘Wikipedia.com’dan terörizmin tanımı:

Genel kamuoyunda bir terör durumunu, bir grup kişiyi veya belirli kişileri siyasi amaçlarla kışkırtmak için tasarlanan veya hesaplanan suç eylemleri, herhangi bir durumda, politik, felsefi, ideolojik, ırksal, etnik, dini veya herhangi bir onları haklı çıkarmak için başvurulabilecek diğer doğa.[4]

Öyleyse r / komplo, Main Stream Media’yı bir Terör örgütü olarak kabul eder misiniz, çünkü onların tek yaptığı halkı terörize etmek için kasıtlı olarak bilgi bildirmek / uydurmak mı?

“POLL: / r / Conspiracy, Main Stream Media’yı (MSM) bir terör örgütü olarak görüyor musunuz?” üzerine 13 yorum

1. Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-09-2020 22:00:25

2. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 17-09-2020 09:01:26

3. Giresun merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 24-09-2020 15:52:12

4. Trabzon merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-09-2020 18:47:12

5. Denizli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan cidden güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:32:53

6. Burdur merkezden ben Emine. Selam sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:20:02

7. Osmaniye dan kimler var. POLL: / r / Conspiracy, Main Stream Media’yı (MSM) bir terör örgütü olarak görüyor musunuz? . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, saolun , ziya – 219

Yorum yapın