Suyun hafızası vardır. “Şarj edilebilir”. Şüphesiz tam bir savaşın içindeyiz, diğer tarafın (bizim) bunu bilmesi gerektiğini kim söyledi? Merak ediyorum, bir galon Polonya kaynak suyunun dibindeki yıldız bir tür altıgen mi? Bu pislikler pek çok benzer pislik yapıyor.

Author

27 Comments

1. Bu konu : ” Polonya bahar şişelerinin altındaki Pentagram ” çok güzel. Selam sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 202

2. Bolu dan kimler var. Polonya bahar şişelerinin altındaki Pentagram . Slm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 265

3. Bolu dan kimler var. Polonya bahar şişelerinin altındaki Pentagram . Slm web siteniz inan ki dikkat çekici, saolun , memo – 425

4. Samsun dan kimler var. Polonya bahar şişelerinin altındaki Pentagram . Slm siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 148

5. Bu konu : ” Polonya bahar şişelerinin altındaki Pentagram ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 115

6. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. Polonya bahar şişelerinin altındaki Pentagram . Slm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 247

7. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

8. Aksaray dan kimler var. Polonya bahar şişelerinin altındaki Pentagram . Selamlar web siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 86

9. Selamın aleyküm web siten harbiden dikkatimi çekti, tebrikler

10. Düzce merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 31-05-2021 00:21:30

11. Bu konu : ” Polonya bahar şişelerinin altındaki Pentagram ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 147

12. Bu konu : ” Polonya bahar şişelerinin altındaki Pentagram ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 395

13. Bu konu : ” Polonya bahar şişelerinin altındaki Pentagram ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 304

14. Bayburt dan kimler var. Polonya bahar şişelerinin altındaki Pentagram . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım , mehmet – 282

15. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

16. Samsun merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım 25-06-2021 19:22:01

17. Bu konu : ” Polonya bahar şişelerinin altındaki Pentagram ” çok güzel. Slm paylaşımın harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 104

18. Selam herkese paylaşımın inanılmaz iyi, teşekkürler

19. Ardahan dan kimler var. Polonya bahar şişelerinin altındaki Pentagram . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz güzel, sağolun , ziya – 234

20. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

21. Şanlıurfa dan kimler var. Polonya bahar şişelerinin altındaki Pentagram . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 339

22. Elazığ dan kimler var. Polonya bahar şişelerinin altındaki Pentagram . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 258

23. Bu konu : ” Polonya bahar şişelerinin altındaki Pentagram ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 273

24. Erzincan dan kimler var. Polonya bahar şişelerinin altındaki Pentagram . Selamlar siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 484

25. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, sağolun

26. Kilis merkezden ben emin. Merhaba paylaşımın cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 29-07-2021 13:51:47

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link