Polonya’daki yeni yasalar:

https://dziennikustaw.gov.pl/D2020000184501.pdf

36. madde özellikle dikkate değerdir:

3. Bir doktor veya sağlık görevlisi polisten, sınır polisinden veya askeri polisten doğrudan zorlayıcı bir önlem (hareketsizleştirme) uygulanmasında yardım isteyebilir.

8. İlacın zorla verilmesi, ilacın kişinin rızası olmadan acil bir şekilde uygulanmasıdır.

Polisin, mahkemelerin, memurların, doktorların ve sağlık personelinin cezai sorumluluktan muaf tutulmasına ilişkin bir kanun da vardır.

Komşu Belarus’taki isyanlara dikkat çekilirken, medyada hiç haber olmayan bir isyan çıktı.

https://www.youtube.com/watch?v=ooYcLwQltBI

Author

54 Comments

1. Mardin merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 29-10-2020 23:13:14

2. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

3. Mrb sayfanız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

4. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler

5. Van merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 30-10-2020 21:20:17

6. Amasya merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 30-10-2020 21:20:54

7. elif yılmaz Reply

Slm web sitesi valla dikkatimi çekti, tebrikler

8. Tekirdağ dan kimler var. Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma . selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 203

9. Bu konu : ” Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 134

10. Uşak dan kimler var. Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma . selamun aleyküm bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 140

11. Sinop dan kimler var. Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma . Merhaba paylaşım vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , – 318

12. Sivas merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız inan ki mükemmel, şukuladım 31-10-2020 05:05:09

13. Eskişehir dan kimler var. Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma . selamun aleyküm web siten vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 130

14. Düzce merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 07-11-2020 14:47:19

15. Bu konu : ” Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma ” çok güzel. Mrb paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 261

16. Bu konu : ” Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 400

17. Ankara dan kimler var. Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma . Merhaba herkese sayfa süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 263

18. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 12-11-2020 09:32:41

19. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma . Selam paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sağolun , Gürbüz – 104

20. Aksaray dan kimler var. Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, teşekkürler , ahmet – 492

21. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

22. selamun aleyküm siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Hatay dan kimler var. Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 351

24. Bu konu : ” Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha iyi, twitter da paylaştım , memo – 289

25. Selam herkese bu web sitesi inanki iyi, face de paylaştım

26. Bu konu : ” Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 313

27. Yalova merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi inanılmaz iyi, teşekkürler 10-12-2020 06:53:16

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 280

29. Selamın aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

30. Bingöl merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 16-12-2020 22:18:26

31. Mrb sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

32. Bu konu : ” Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 164

33. Zonguldak merkezden ben . Merhaba paylaşım gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 01-01-2021 02:53:07

34. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

35. Bolu merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 10-01-2021 14:29:03

36. Bu konu : ” Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma ” çok güzel. Merhaba siten yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 84

37. Antalya dan kimler var. Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma . Merhaba herkese siten harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 432

38. Rize dan kimler var. Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma . Mrb sayfan valla dikkatimi çekti, teşekkürler , – 459

39. Bursa merkezden ben banu. Selam sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 15-01-2021 12:33:43

40. İstanbul dan kimler var. Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma . Selamlar sayfanız yeminle mükemmel, şukuladım , Emine – 124

41. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

42. Bu konu : ” Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 487

43. Merhaba herkese paylaşım valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

44. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 459

45. Bu konu : ” Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, sağolun , memo – 75

46. Sinop dan kimler var. Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok iyi, teşekkürler , – 431

47. Merhaba herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun

48. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz inanki güzel, linkedinde paylaştım 31-01-2021 01:54:41

49. Mardin dan kimler var. Polonya’da medyada hiç yer olmayan bir ayaklanma . Merhaba herkese paylaşım gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , ali – 271

50. Malatya merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 14-02-2021 04:19:01

51. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, saolun

52. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link