Kategoriler
Genel

Pompeo’nun “Canlı Egzersiz” yorumu için en makul komplocu olmayan açıklamanız nedir?

Pompeo’nun neden “canlı bir egzersizde” olduğumuzu söylemesi ve Trump’ın neden “bize söylemeliydik” ifadesini ekleyeceğine dair makul bir açıklama düşünmeye çalışıyorum. https://m.youtube.com/watch?v=oUzonZxejVI

Yakın zamanda ortaya çıkarılan bir Dünya Sağlık Örgütü / Dünya Bankası raporunun Eylül 2020’den önce bir salgını simüle eden iki “canlı egzersiz” gerektirdiğini unutmayın.

Peki Pompeo ve Trump tam olarak ne hakkında konuşuyordu?

Kim bize neyi söylemeliydi?

Trump, Çin, DSÖ ve Dünya Bankası’nın bize “canlı egzersiz” gerçekleştirdiklerini söylemeleri gerektiği anlamına mı geliyordu?

En makul açıklamanız nedir?

“Pompeo’nun “Canlı Egzersiz” yorumu için en makul komplocu olmayan açıklamanız nedir?” için 6 yanıt

Adıyaman merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 26-07-2020 13:37:29

Kars merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 02-08-2020 10:31:26

Afyon merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-08-2020 10:36:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir