Pompeo’nun Twitter’ına bakın ..?

“Pompeo’nun Twitter’ına bakın ..?” üzerine 17 yorum

1. İzmir dan kimler var. Pompeo’nun Twitter’ına bakın ..? . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 101

2. Çanakkale merkezden ben memo. Selam paylaşımınız yeminle dikkat çekici, saolun 12-01-2021 00:27:40

3. Bu konu : ” Pompeo’nun Twitter’ına bakın ..? ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki güzel, şukuladım , banu – 81

4. Bu konu : ” Pompeo’nun Twitter’ına bakın ..? ” çok güzel. Mrb sayfan valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 482

5. İstanbul dan kimler var. Pompeo’nun Twitter’ına bakın ..? . Selamın aleyküm sayfan valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 49

6. Burdur dan kimler var. Pompeo’nun Twitter’ına bakın ..? . Selamlar sayfan inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 14

7. Rize dan kimler var. Pompeo’nun Twitter’ına bakın ..? . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 367

8. Bu konu : ” Pompeo’nun Twitter’ına bakın ..? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 71

9. Afyon dan kimler var. Pompeo’nun Twitter’ına bakın ..? . merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 17

10. Bu konu : ” Pompeo’nun Twitter’ına bakın ..? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten mükemmel, şukuladım , Aylin – 448

11. Bu konu : ” Pompeo’nun Twitter’ına bakın ..? ” çok güzel. Slm sayfa inan ki güzel, face de paylaştım , gaye – 473

12. Manisa dan kimler var. Pompeo’nun Twitter’ına bakın ..? . Slm siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 203

13. Bursa dan kimler var. Pompeo’nun Twitter’ına bakın ..? . Selam herkese sayfa vallaha billaha çok iyi, sağolun , Gürbüz – 111

14. Aksaray dan kimler var. Pompeo’nun Twitter’ına bakın ..? . Selam web siteniz ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 206

15. Uşak merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-02-2021 09:06:29

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link