Pop kültürünün etkisi ve gerçek benliğinizi bulma konusundaki sokrat soru hakkında.

Son Corona olayı, herkese dünya ekonomilerinin gerçekte ne kadar savunmasız olduğunu gösterdi. Garip bir virüs olması gerekmiyordu, ekonominin bozulmasına neden olabilecek birkaç başka olay olabilirdi. En çok orta ve işçi sınıfı etkileniyor.

İyi liderler yaratmak için toplumu geliştirmek için felsefe ve etik çalışmalarının çok önemli olduğunu düşünüyorum, ancak tüketim kültürünün hızlı tempolu yaşam tarzı bunu zorlaştırıyor. Pop kültürü, dinin, ailenin ve kendi ulusunuza olan bağlılığın eskiden sahip olduğu rolün yerini alarak giderek daha fazla etki kazanmaya devam ediyor.

Bence klasik Sokratik tarzda, gerçekte kim olduğumuzu ve bu konuda ne yapabileceğimizi düşünmek, toplumu etkileyen birçok sorunun farkında olanlara kalmıştır.

“Pop kültürünün etkisi ve gerçek benliğinizi bulma konusundaki sokrat soru hakkında.” üzerine 16 yorum

1. İzmir merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 04:15:11

2. Ordu merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 07:20:33

3. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 11-09-2020 10:01:20

4. Tokat merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-09-2020 05:08:04

5. Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten yeminle çok güzel, şukuladım 18-09-2020 11:27:14

6. Tunceli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten valla hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:20:00

7. Tunceli merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 04-10-2020 13:41:07

8. Bu konu : ” Pop kültürünün etkisi ve gerçek benliğinizi bulma konusundaki sokrat soru hakkında. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki güzel, sağolun , mehmet – 464

Yorum yapın