Merhaba, aylar önce ilk çıktığında aşı yaptıran biriyle gerçekten konuşmak istiyorum. Hâlâ tepki alıp almadığınızı bilmem gerekiyor. Ben 29, 114lbs bir kadınım ve moderna’nın ilk çekimini yaptığımdan beri 24 gündür bir regl dönemim var. Ayrıca daha önce hiç hissetmediğim son derece yüksek hormonlar ve intihar düşünceleri yaşıyorum. Lütfen birisi bana söyleyebilir mi, eğer hala böyle bir şey yaşıyorsanız ??? .. teşekkürler .. Gerçekten hiç bitmeyeceğinden gerçekten korkuyorum. Doktorumu gördüm ve diğer kadınların da aynı şeyden şikayet ettiğini söyledi, ama aşı çok yeni olduğu için ne yapacağına dair hiçbir fikri yok .. bu yüzden tek başımayım.

35 Comments

1. Selamın aleyküm sayfan inanki hayran edici, şukuladım

2. Balıkesir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 27-04-2021 07:32:52

3. Bu konu : ” Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? ” çok güzel. Slm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 171

4. Çankırı merkezden ben memo. Merhaba web siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-04-2021 07:03:45

5. Hatay dan kimler var. Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? . Selam herkese web siten vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 395

6. Giresun merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 03-05-2021 15:58:59

7. Merhaba paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

8. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, saolun

9. Bu konu : ” Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 231

10. Bu konu : ” Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 53

11. Bu konu : ” Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 421

12. Eskişehir merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-05-2021 07:29:30

13. Osmaniye merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 09-05-2021 17:52:56

14. Bu konu : ” Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha iyi, saolun , ali – 405

15. Kırşehir dan kimler var. Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 358

16. Uşak merkezden ben gaye. Selam web siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım 20-05-2021 00:39:48

17. Bu konu : ” Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 387

18. Nevşehir merkezden ben . Slm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 30-05-2021 19:14:05

19. Sakarya merkezden ben memo. Merhaba sayfa yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-06-2021 09:24:29

20. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi iyi, teşekkürler

21. Bu konu : ” Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden mükemmel, face de paylaştım , memo – 142

22. Bu konu : ” Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 294

23. Ordu merkezden ben gaye. Selamlar siten harbiden mükemmel, şukuladım 23-06-2021 03:21:51

24. Muş merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi ciddiyim çok iyi, şukuladım 23-06-2021 19:46:07

25. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, şukuladım

26. Malatya dan kimler var. Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? . Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 242

27. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? . selamun aleyküm sayfa ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 93

28. Bu konu : ” Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? ” çok güzel. Selamlar siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 104

29. Gümüşhane merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-06-2021 01:43:40

30. Bu konu : ” Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 113

31. Kütahya merkezden ben doruk. Merhaba siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 13-07-2021 21:22:50

32. Denizli dan kimler var. Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? . Merhaba sayfanız inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 22

33. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? . selam arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 295

34. Bitlis merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, saolun 22-07-2021 13:32:59

35. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? . selam arkadaşlar web siten vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 406

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link