Merhaba, aylar önce ilk çıktığında aşı yaptıran biriyle gerçekten konuşmak istiyorum. Hâlâ tepki alıp almadığınızı bilmem gerekiyor. Ben 29, 114lbs bir kadınım ve moderna’nın ilk çekimini yaptığımdan beri 24 gündür bir regl dönemim var. Ayrıca daha önce hiç hissetmediğim son derece yüksek hormonlar ve intihar düşünceleri yaşıyorum. Lütfen birisi bana söyleyebilir mi, eğer hala böyle bir şey yaşıyorsanız ??? .. teşekkürler .. Gerçekten hiç bitmeyeceğinden gerçekten korkuyorum. Doktorumu gördüm ve diğer kadınların da aynı şeyden şikayet ettiğini söyledi, ama aşı çok yeni olduğu için ne yapacağına dair hiçbir fikri yok .. bu yüzden tek başımayım.

11 Comments

1. Balıkesir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 27-04-2021 07:32:52

2. Bu konu : ” Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? ” çok güzel. Slm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 171

3. Çankırı merkezden ben memo. Merhaba web siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-04-2021 07:03:45

4. Hatay dan kimler var. Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? . Selam herkese web siten vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 395

5. Giresun merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 03-05-2021 15:58:59

6. Merhaba paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

7. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, saolun

8. Bu konu : ” Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 231

9. Bu konu : ” Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 53

10. Bu konu : ” Popülasyonu kontrol etmek için kovid aşısı ??? ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 421

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link