Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni

AI !!!! AI, YouTub’larda, Facebook’larda, twitterlerde vb. Çok iyi hale geldi.

Algoritmalar, aradığımızı bilinçli / bilinçsiz olarak bize vermenin doğru yoludur. Özel beslemeler / yankı odaları hazırladık

Zuckerberg’lerden, dorseylerden, ohanianlardan uzaklaştı. Artık onlara kalan tek şey, şirketlere ait olmayan çoğu haberi yasaklamaya başlamaktır çünkü onların ortaya çıkardıkları, doğruyu yanlışı, doğruyu yanlışı ayırt edemeyen “süper makineye” karşı hiçbir şansları yoktur.

Ta ki bir anti-kapitalist üzgün Elon, özgür bir zihin hakkımız için tüm savaşların savaşını kazanmak için kendi süper saiyan makinemizi yaratana kadar fkd.

… PAULROD_15 tarafından gönderildi
[comments]

“Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni” üzerine 71 yorum

1. Bu konu : ” Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanki mükemmel, teşekkürler , ali – 311

2. Sinop merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 01-11-2020 10:33:33

3. Nevşehir dan kimler var. Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 181

4. Bu konu : ” Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten hayran edici, tebrikler , ali – 364

5. Bu konu : ” Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 498

6. Yalova merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 02-11-2020 08:52:37

7. Tekirdağ merkezden ben emin. Merhaba bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-11-2020 09:12:03

8. Malatya dan kimler var. Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni . Merhaba web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 289

9. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-11-2020 10:29:36

10. Bu konu : ” Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni ” çok güzel. Slm siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun , ali – 237

11. Osmaniye dan kimler var. Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni . Selamın aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, şukuladım , banu – 262

12. Osmaniye dan kimler var. Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni . selamun aleyküm paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 383

13. Bu konu : ” Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 418

14. Giresun dan kimler var. Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 477

15. Bursa merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-11-2020 12:18:25

16. Antalya dan kimler var. Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni . Selamlar bu web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 226

17. İzmir merkezden ben doruk. Selam siten cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-11-2020 12:27:42

18. Bu konu : ” Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni ” çok güzel. Selam siteniz valla çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 212

19. Denizli dan kimler var. Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni . Selam herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 162

20. Bu konu : ” Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 242

21. Bayburt merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 02-11-2020 12:28:31

22. Bu konu : ” Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , gaye – 309

23. Bu konu : ” Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 343

24. Mardin merkezden ben emin. Merhaba siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-11-2020 12:30:00

25. Bu konu : ” Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 463

26. Bu konu : ” Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 5

27. Iğdır dan kimler var. Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni . Selam siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 294

28. Bu konu : ” Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , Emine – 203

29. Bu konu : ” Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden güzel, twitter da paylaştım , memo – 422

30. Bitlis dan kimler var. Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni . Selamın aleyküm sayfa yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 353

31. Ankara merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 21:20:39

32. İzmir dan kimler var. Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni . selamun aleyküm web siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 121

33. Manisa merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 11-12-2020 14:14:19

34. Sakarya merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 15-12-2020 22:42:01

35. Afyon dan kimler var. Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni . Slm web siten vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 427

36. Siirt dan kimler var. Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni . Mrb sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 104

37. Bitlis dan kimler var. Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni . Merhaba paylaşımınız inan ki mükemmel, teşekkürler , ali – 466

38. Elazığ dan kimler var. Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 353

39. Osmaniye dan kimler var. Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 495

40. Tokat merkezden ben emin. Merhaba web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 13-01-2021 12:49:27

41. Bu konu : ” Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 194

42. Bu konu : ” Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden çok güzel, teşekkürler , ahmet – 375

43. Adana merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 23-01-2021 15:35:07

44. Aydın merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 04-02-2021 11:27:05

45. Bu konu : ” Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 103

46. Bu konu : ” Popüler ev sahiplerinin gölgenin genel olarak yasaklanmasının ve yasaklanmasının nedeni ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Emine – 493

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link