Bu maske takan boktan hoşlanmıyorum

öyleyse, şu anda olduğu gibi uluslararası seyahati sikeyim

Asyalıların maske taktığını görürdüm

ve şanslı hissediyorum yaşıyorum

Amerikada,

ve bunu kucaklamıyorum

yeni normal boğa

seyahati kes ya da sikimi em

çünkü 2021’de maske takmıyorum

aşı da olmayacak ama silah alacağım

çünkü propagandayı bitirdim

Pekin’e hiç gitmedim, bu yüzden özgürlüğümü engellemeyin.

bu politik pireler bana fayda sağlamayan şeyler için ödeme yapmamı istiyor

sonra toplumu kapattılar ve beni azarlama cüretine sahipler

bana bunu söyledi, bana bunu söyledi

Cumhuriyetçi veya Demokrat hissetmiyorum

aynı yapışık kurumsal madalyonun sadece farklı yüzleri

Asla bir tarikata katılmayacağım ya da bana uymamı söyleyen oyuncaklara oy vermeyeceğim

Şeker ya da şaka, kokla ayaklarım gerçekten senin nefesin

Bana özgürlük ver ya da

Gönderen … Heattwave
[comments]

Author

56 Comments

1. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım

2. Ardahan merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 14-09-2020 11:06:12

3. selam arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

4. Merhaba web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

5. Denizli merkezden ben banu. Merhabalar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 02-10-2020 09:25:04

6. Merhaba web siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Sinop merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın süper ötesi güzel, tebrikler 18-10-2020 12:16:40

8. Van merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi inanki hayran edici, face de paylaştım 19-10-2020 05:25:16

9. Bu konu : ” Popüler Görüş Barometresi ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 455

10. Selamlar siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

11. Ordu merkezden ben mehmet. Slm siteniz cidden hayran bıraktı, sağolun 08-11-2020 21:38:51

12. Çanakkale merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz inanki dikkatimi çekti, tebrikler 17-11-2020 14:18:10

13. Rize merkezden ben ali. Merhabalar web siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 21:58:29

14. Slm web siten inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

15. Bu konu : ” Popüler Görüş Barometresi ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 258

16. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Hatay dan kimler var. Popüler Görüş Barometresi . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 315

18. Bilecik merkezden ben memo. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 06-01-2021 22:41:35

19. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

20. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan valla çok iyi, sağolun 29-01-2021 03:40:18

21. Antalya dan kimler var. Popüler Görüş Barometresi . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 240

22. Bolu merkezden ben Emine. Selamlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 10-02-2021 22:18:58

23. Bu konu : ” Popüler Görüş Barometresi ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok iyi, tebrikler , emin – 307

24. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Selam siten gerçekten mükemmel, şukuladım 17-02-2021 03:26:04

25. Bu konu : ” Popüler Görüş Barometresi ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 209

26. Bu konu : ” Popüler Görüş Barometresi ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 71

27. Ağrı merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok iyi, face de paylaştım 21-03-2021 14:33:13

28. Sakarya dan kimler var. Popüler Görüş Barometresi . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 394

29. Bu konu : ” Popüler Görüş Barometresi ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 198

30. Selam herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

31. Bu konu : ” Popüler Görüş Barometresi ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 344

32. Bu konu : ” Popüler Görüş Barometresi ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 408

33. Bu konu : ” Popüler Görüş Barometresi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 64

34. Kırıkkale dan kimler var. Popüler Görüş Barometresi . Mrb paylaşımın vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 207

35. Bu konu : ” Popüler Görüş Barometresi ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 193

36. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok güzel, tebrikler

37. Ağrı merkezden ben ali. Selamlar web siten yeminle dikkatimi çekti, sağolun 18-05-2021 19:20:26

38. Tokat dan kimler var. Popüler Görüş Barometresi . Selam bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 374

39. Karabük dan kimler var. Popüler Görüş Barometresi . Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 407

40. Kırklareli dan kimler var. Popüler Görüş Barometresi . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok iyi, tebrikler , ali – 293

41. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

42. Merhabalar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım

43. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz cidden hayran bıraktı, tebrikler 24-06-2021 11:17:38

44. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok güzel, teraziye tıkladım

45. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Popüler Görüş Barometresi ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 400

46. Tokat dan kimler var. Popüler Görüş Barometresi . Selam siten gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 37

47. Bu konu : ” Popüler Görüş Barometresi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 138

48. Bitlis dan kimler var. Popüler Görüş Barometresi . Slm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 291

49. Kütahya merkezden ben ali. Slm paylaşımın valla güzel, sağolun 22-07-2021 18:43:22

50. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, teşekkürler

51. Bu konu : ” Popüler Görüş Barometresi ” çok güzel. Merhaba herkese siten harbiden iyi, twitter da paylaştım , – 376

52. Bu konu : ” Popüler Görüş Barometresi ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 203

53. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link