Portland Lanet Oregon – Seattle Lanet Washington – Chicago Lanet Illinois

Kötüden daha kötüye ________

Ana akım haberler, ABD’nin kentlerinde meydana gelen organize suçları, isyanları, yağmayı, terörü yeterince haber yapmıyor. Çoğunlukla, seçilmiş yetkililer olanlara karşı açıkça konuşmuyorlar. Demokratlar, buna karşı konuşurlarsa, Başkan Trump ile hemfikir olacaklarını, ABD ordusunu kullanmak gerekse bile, bunun sona ermesi gerektiğini düşünüyor gibi görünüyorlar. Demokratların sessizliği, ayaklanmalarda, yağmacılıkta ve terörizmde suç ortaklığı haline gelen şeydir. Bu videolarda gösterilen bu kadar büyük suç eylemi, bir komplo tarafından yönlendirilmeseydi mümkün olmazdı.

… Dhylan tarafından gönderildi
[comments]

“Portland Lanet Oregon – Seattle Lanet Washington – Chicago Lanet Illinois” üzerine 51 yorum

1. Afyon merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 10-08-2020 22:15:38

2. Amasya merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 12-08-2020 17:34:49

3. Eskişehir merkezden ben Emine. Selam siteniz inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2020 00:18:25

4. İstanbul merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-08-2020 06:31:12

5. Samsun merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz cidden iyi, twitter da paylaştım 05-09-2020 19:32:12

6. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, şukuladım 27-09-2020 04:50:53

7. Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:23

8. Bingöl merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 03-10-2020 09:01:26

9. Hatay merkezden ben ali. Slm siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 10-10-2020 22:10:11

10. Bu konu : ” Portland Lanet Oregon – Seattle Lanet Washington – Chicago Lanet Illinois ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 476

11. Batman merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 24-10-2020 14:23:43

12. Bilecik dan kimler var. Portland Lanet Oregon – Seattle Lanet Washington – Chicago Lanet Illinois . Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 35

13. Bu konu : ” Portland Lanet Oregon – Seattle Lanet Washington – Chicago Lanet Illinois ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 326

14. Adıyaman merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-12-2020 15:18:23

15. Ağrı dan kimler var. Portland Lanet Oregon – Seattle Lanet Washington – Chicago Lanet Illinois . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten güzel, şukuladım , ali – 250

16. Sakarya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-12-2020 05:37:27

17. Bu konu : ” Portland Lanet Oregon – Seattle Lanet Washington – Chicago Lanet Illinois ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 500

18. Burdur dan kimler var. Portland Lanet Oregon – Seattle Lanet Washington – Chicago Lanet Illinois . Mrb bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 405

19. Hatay dan kimler var. Portland Lanet Oregon – Seattle Lanet Washington – Chicago Lanet Illinois . Merhabalar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 293

20. Bolu merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 14:03:31

21. Bu konu : ” Portland Lanet Oregon – Seattle Lanet Washington – Chicago Lanet Illinois ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha dikkat çekici, tebrikler , hatice – 385

22. Nevşehir dan kimler var. Portland Lanet Oregon – Seattle Lanet Washington – Chicago Lanet Illinois . Slm paylaşımın cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 35

23. Amasya dan kimler var. Portland Lanet Oregon – Seattle Lanet Washington – Chicago Lanet Illinois . Slm sayfan cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 367

24. İzmir merkezden ben Emine. Merhabalar web siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 17:19:48

25. Kütahya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sağolun 12-02-2021 10:34:09

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link