Tarih bilgisinin sizi kimin yönettiğini anlamak için önemli olduğunu söylemeye gerek yok. Ayrıca, şu anda karşı karşıya olduğumuz birçok etik ve ahlaki krizin büyük ölçüde insanların temel tarih bilgisini sevmelerinden ve gerekli eleştirel düşünme becerilerinden yoksun olmasından kaynaklandığını iddia ediyorum. Tarih hakkında şüpheci olmak doğru olsa da, bilgimizi gelecek için de korumak için elimizden geleni yapmalıyız.

Author

28 Comments

1. Trabzon merkezden ben ali. Selam paylaşımın gerçekten iyi, şukuladım 10-03-2021 07:50:14

2. Bu konu : ” Post-Modern bağlamda gerçeğin ve tarihin savunulması. ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 281

3. Bu konu : ” Post-Modern bağlamda gerçeğin ve tarihin savunulması. ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 163

4. Afyon dan kimler var. Post-Modern bağlamda gerçeğin ve tarihin savunulması. . Merhabalar bu web sitesi yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 53

5. Giresun merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 10-03-2021 08:11:45

6. Kars merkezden ben memo. Mrb bu web sitesi valla çok iyi, twitter da paylaştım 10-03-2021 08:17:33

7. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz güzel, sağolun

8. Bu konu : ” Post-Modern bağlamda gerçeğin ve tarihin savunulması. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , doruk – 7

9. Bu konu : ” Post-Modern bağlamda gerçeğin ve tarihin savunulması. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 116

10. Kars dan kimler var. Post-Modern bağlamda gerçeğin ve tarihin savunulması. . Selam paylaşım süper ötesi çok iyi, sağolun , banu – 377

11. Adana merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 21:14:16

12. Aksaray dan kimler var. Post-Modern bağlamda gerçeğin ve tarihin savunulması. . Selamın aleyküm web siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 268

13. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım 26-03-2021 11:20:19

14. Sivas dan kimler var. Post-Modern bağlamda gerçeğin ve tarihin savunulması. . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok iyi, şukuladım , – 18

15. Bu konu : ” Post-Modern bağlamda gerçeğin ve tarihin savunulması. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 66

16. Aydın merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 03-04-2021 04:35:49

17. Bu konu : ” Post-Modern bağlamda gerçeğin ve tarihin savunulması. ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 309

18. Rize dan kimler var. Post-Modern bağlamda gerçeğin ve tarihin savunulması. . Mrb paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sağolun , doruk – 123

19. Bolu merkezden ben . Mrb siteniz cidden çok hoşuma gitti, saolun 10-04-2021 12:03:31

20. Uşak merkezden ben hatice. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-04-2021 06:03:15

21. Bu konu : ” Post-Modern bağlamda gerçeğin ve tarihin savunulması. ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden çok güzel, saolun , banu – 193

22. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. Post-Modern bağlamda gerçeğin ve tarihin savunulması. . Selam web siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 184

23. Balıkesir merkezden ben memo. Slm sayfa harbiden dikkat çekici, tebrikler 07-05-2021 16:06:41

24. Bartın merkezden ben doruk. Slm paylaşım inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-05-2021 02:23:12

25. Erzurum merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz inanki hayran bıraktı, tebrikler 17-05-2021 13:25:03

26. selamun aleyküm web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link