Posta kamyonları simülasyonun bir parçasıdır

Bir polis arabası, ambulans ya da itfaiye aracının benzin aldığını hiç görmedim.

Ancak kendi başınıza kolayca yakıt sarnıçları satın alabileceğinizi biliyorsunuz. Öyleyse yerel bir yakıt satıcısıyla iletişime geçin ve bir daha benzin istasyonuna gitmenize gerek kalmayacak şekilde deponuzu doldurun mu? Çünkü küçük bir araç filosuna sahip olan çoğu işletmenin yakıt deposu olacaktır. Benim aile işletmem sadece 3 araç çalıştırıyor, ancak yaklaşık 50-65 galonluk bir yakıt tankımız var, böylece onları mülkten çıkarmak zorunda kalmayız.

Ayrıca bu gönderi bana, bir seferinde sürücü asistanı olarak çalışırken, bir usps kamyonunun şimdiye kadar gördüğüm en kötü kaldırım kontrollerinden birini izlemekten korkunç bir zevk aldığımı hatırlatıyor, yaklaşık yarım saat hızla ileriye gittik ve arabayı geçtik. posta kamyonunun altında, muhtemelen tamir etmeye çalışan bir postacı.

“Posta kamyonları simülasyonun bir parçasıdır” üzerine 13 yorum

1. Bu konu : ” Posta kamyonları simülasyonun bir parçasıdır ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 412

2. Bu konu : ” Posta kamyonları simülasyonun bir parçasıdır ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi mükemmel, saolun , – 264

3. Ağrı dan kimler var. Posta kamyonları simülasyonun bir parçasıdır . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 252

4. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım cidden çok güzel, facebookta paylaştım 11-01-2021 22:58:57

5. Bu konu : ” Posta kamyonları simülasyonun bir parçasıdır ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki mükemmel, sağolun , memo – 439

6. Bu konu : ” Posta kamyonları simülasyonun bir parçasıdır ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden güzel, saolun , Gürbüz – 214

7. Bu konu : ” Posta kamyonları simülasyonun bir parçasıdır ” çok güzel. Slm siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 154

8. Bu konu : ” Posta kamyonları simülasyonun bir parçasıdır ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hayran edici, şukuladım , ahmet – 448

9. Denizli dan kimler var. Posta kamyonları simülasyonun bir parçasıdır . Selam web siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 231

10. Batman dan kimler var. Posta kamyonları simülasyonun bir parçasıdır . Slm paylaşımın inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , banu – 139

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link