Potus (Trump) zaten göreve başladı, dolayısıyla DC’de 15 bin asker

Swampy Joe’nun “sanal açılışını” koruyan bu sayıda asker bir anlam ifade etmiyordu, ancak yeniden seçilen Don’u (ordu tarafından yeminli) korumak anlamsızdı. Ordu, Çin’in hiçbirini ele geçiremiyor, dolayısıyla seferber oluyor.

Ve nasıl haklı çıkarılır? 14. değişikliğin 3. bölümünü kullanmak basit: “Hiç kimse, Amerika Birleşik Devletleri veya herhangi bir Eyalet altında Kongre’de Senatör veya Temsilci veya Başkan ve Başkan Yardımcısı seçmeni olamaz veya herhangi bir sivil veya askeri göreve sahip olamaz. daha önce bir Kongre üyesi olarak veya bir Amerika Birleşik Devletleri memuru olarak veya herhangi bir Eyalet yasama organının bir üyesi olarak veya herhangi bir Devletin yürütme veya yargı görevlisi olarak Birleşik Devletler Anayasasını desteklemek için yemin etmişse, bunlara karşı ayaklanma veya isyan başlattılar veya düşmanlarına yardım veya rahatlık sağladılar. Ancak Kongre, her Meclisin üçte ikisinin oyuyla, bu tür bir sakatlığı kaldırabilir. “

https://www.youtube.com/watch?v=jdwLp0lA-Ww

https://rumble.com/vcpsvb-emergency-in-dc-was-potus-already-inaugurated.html

Ve görev süresi 11’de sona eren eyalet departmanından alınan resmi bilgi, şimdi de mantıklı. Oh ve btw ABD, 2001’den beri resmi olarak savaş durumunda

“Potus (Trump) zaten göreve başladı, dolayısıyla DC’de 15 bin asker” üzerine 13 yorum

1. Bu konu : ” Potus (Trump) zaten göreve başladı, dolayısıyla DC’de 15 bin asker ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 399

2. Bu konu : ” Potus (Trump) zaten göreve başladı, dolayısıyla DC’de 15 bin asker ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 287

3. Bu konu : ” Potus (Trump) zaten göreve başladı, dolayısıyla DC’de 15 bin asker ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , ali – 37

4. Samsun merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 15-01-2021 13:08:24

5. Bu konu : ” Potus (Trump) zaten göreve başladı, dolayısıyla DC’de 15 bin asker ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 211

6. Bu konu : ” Potus (Trump) zaten göreve başladı, dolayısıyla DC’de 15 bin asker ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 485

7. Bu konu : ” Potus (Trump) zaten göreve başladı, dolayısıyla DC’de 15 bin asker ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 433

8. Samsun dan kimler var. Potus (Trump) zaten göreve başladı, dolayısıyla DC’de 15 bin asker . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 26

9. Kocaeli dan kimler var. Potus (Trump) zaten göreve başladı, dolayısıyla DC’de 15 bin asker . Selamın aleyküm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 351

10. Nevşehir dan kimler var. Potus (Trump) zaten göreve başladı, dolayısıyla DC’de 15 bin asker . Merhaba herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 428

11. Bu konu : ” Potus (Trump) zaten göreve başladı, dolayısıyla DC’de 15 bin asker ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan gerçekten güzel, sağolun , mehmet – 406

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link