Üzgünüm, burası bunu yayınlamak için doğru yer değilse, ancak neredeyse her gün bu beslemedeyim ve her gün gelecekten daha çok korkuyorum. Neden devam ettiğimi merak ederek günlük hayatımda kendimi kaybolmuş hissetmeye başlıyorum. Aslında kimse ayağa kalkıp hiçbir şey yapmayacak. Herkes konuşur ama sanki şimdiye kadar gelebileceği kadarının bu olduğunu hissediyorum ve ayrıca, konuşsak bile, onların üstünlüğü varmış gibi hissediyorum. Artık ne yapacağımı bilmiyorum. Korkularım sürekli iş yerinde aklımda, okula gitmeye, iyi vakit geçirmeye ya da uyumaya çalışıyor. Dört gözle bekleyecek bir şey yokmuş gibi hissediyorum.

Süper kase sırasında iyi vakit geçirmeye çalışmak ve o tüyler ürpertici eşek performansını görmek beni daha iyi hissettirmedi

Gönderen … 2wirestar
[comments]

Author

32 Comments

1. Tokat merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 13:07:36

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Pozitif bir şeye ihtiyacım var ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 429

3. Bu konu : ” Pozitif bir şeye ihtiyacım var ” çok güzel. Selam herkese web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 434

4. Selam siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Giresun merkezden ben Hasan. Merhaba sayfan cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-02-2021 13:59:52

6. Bu konu : ” Pozitif bir şeye ihtiyacım var ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz mükemmel, teşekkürler , hatice – 467

7. Bu konu : ” Pozitif bir şeye ihtiyacım var ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 62

8. Bitlis dan kimler var. Pozitif bir şeye ihtiyacım var . Merhaba herkese web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 224

9. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Mrb web siten vallaha çok iyi, face de paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 09-02-2021 17:08:11

12. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Pozitif bir şeye ihtiyacım var . Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 402

13. Bu konu : ” Pozitif bir şeye ihtiyacım var ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 8

14. Osmaniye merkezden ben emin. Mrb sayfanız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-02-2021 13:52:38

15. Bu konu : ” Pozitif bir şeye ihtiyacım var ” çok güzel. Selam bu web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 53

16. Düzce merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 14-02-2021 20:53:00

17. Bu konu : ” Pozitif bir şeye ihtiyacım var ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim iyi, şukuladım , banu – 244

18. Bilecik dan kimler var. Pozitif bir şeye ihtiyacım var . Merhabalar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 71

19. Adana dan kimler var. Pozitif bir şeye ihtiyacım var . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, saolun , ahmet – 187

20. Slm sayfan cidden hayran edici, facebookta paylaştım

21. Bu konu : ” Pozitif bir şeye ihtiyacım var ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın cidden dikkat çekici, saolun , memo – 65

22. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle güzel, twitter da paylaştım

23. Bu konu : ” Pozitif bir şeye ihtiyacım var ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 127

24. Çankırı merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız harbiden güzel, saolun 14-04-2021 03:21:02

25. Niğde merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, sağolun 28-04-2021 16:34:37

26. Hatay dan kimler var. Pozitif bir şeye ihtiyacım var . selam arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 63

27. Erzurum dan kimler var. Pozitif bir şeye ihtiyacım var . Merhabalar siteniz yeminle iyi, teraziye tıkladım , gaye – 204

28. Bu konu : ” Pozitif bir şeye ihtiyacım var ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, saolun , gaye – 258

29. Düzce dan kimler var. Pozitif bir şeye ihtiyacım var . selamun aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, şukuladım , ali – 130

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link