Pozitif bir şeye ihtiyacım var

Üzgünüm, burası bunu yayınlamak için doğru yer değilse, ancak neredeyse her gün bu beslemedeyim ve her gün gelecekten daha çok korkuyorum. Neden devam ettiğimi merak ederek günlük hayatımda kendimi kaybolmuş hissetmeye başlıyorum. Aslında kimse ayağa kalkıp hiçbir şey yapmayacak. Herkes konuşur ama sanki şimdiye kadar gelebileceği kadarının bu olduğunu hissediyorum ve ayrıca, konuşsak bile, onların üstünlüğü varmış gibi hissediyorum. Artık ne yapacağımı bilmiyorum. Korkularım sürekli iş yerinde aklımda, okula gitmeye, iyi vakit geçirmeye ya da uyumaya çalışıyor. Dört gözle bekleyecek bir şey yokmuş gibi hissediyorum.

Süper kase sırasında iyi vakit geçirmeye çalışmak ve o tüyler ürpertici eşek performansını görmek beni daha iyi hissettirmedi

Gönderen … 2wirestar
[comments]

“Pozitif bir şeye ihtiyacım var” üzerine 19 yorum

1. Tokat merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 13:07:36

2. Bu konu : ” Pozitif bir şeye ihtiyacım var ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 429

3. Bu konu : ” Pozitif bir şeye ihtiyacım var ” çok güzel. Selam herkese web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 434

4. Giresun merkezden ben Hasan. Merhaba sayfan cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-02-2021 13:59:52

5. Bu konu : ” Pozitif bir şeye ihtiyacım var ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz mükemmel, teşekkürler , hatice – 467

6. Bu konu : ” Pozitif bir şeye ihtiyacım var ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 62

7. Bitlis dan kimler var. Pozitif bir şeye ihtiyacım var . Merhaba herkese web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 224

8. Yalova merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 09-02-2021 17:08:11

9. Düzce dan kimler var. Pozitif bir şeye ihtiyacım var . Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 402

10. Bu konu : ” Pozitif bir şeye ihtiyacım var ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 8

11. Bu konu : ” Pozitif bir şeye ihtiyacım var ” çok güzel. Selam bu web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 53

12. Düzce merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 14-02-2021 20:53:00

13. Bu konu : ” Pozitif bir şeye ihtiyacım var ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim iyi, şukuladım , banu – 244

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link