Herkese merhaba, İtalya’da yaşıyorum ve dün FDA onayından sonra zorunlu aşılama burada da en olası sonuç gibi görünüyor. Pozitif bir covid test sonucunun aşı yaptırmadan bana covid geçişini garanti edeceği sonucuna vardım. covid testini nasıl kopyalayabilirim? Testten hemen önce burun deliklerine ne püskürtebilirim?

39 Comments

1. Kilis dan kimler var. Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? . Merhabalar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , hatice – 256

2. İstanbul dan kimler var. Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? . Selam web siten inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 200

3. Bu konu : ” Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten iyi, face de paylaştım , hatice – 328

4. Osmaniye merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, sağolun 24-08-2021 09:56:31

5. Kırşehir dan kimler var. Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , memo – 228

6. Isparta dan kimler var. Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 419

7. Uşak dan kimler var. Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? . Selam herkese sayfa ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 305

8. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

9. Bu konu : ” Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 201

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 456

11. Amasya dan kimler var. Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? . Slm sayfa valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 206

12. Artvin merkezden ben ziya. Merhaba siten yeminle iyi, tebrikler 24-08-2021 12:06:20

13. Bu konu : ” Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 116

14. Bu konu : ” Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 420

15. Bu konu : ” Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim güzel, şukuladım , Hasan – 227

16. selam arkadaşlar siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

17. Kırşehir dan kimler var. Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? . Merhaba herkese sayfa ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , – 9

18. Sivas dan kimler var. Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? . Merhaba herkese sayfa valla mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 2

19. Amasya dan kimler var. Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? . Mrb web sitesi inanılmaz mükemmel, şukuladım , Hasan – 187

20. Manisa merkezden ben Hasan. Selam herkese siten harbiden mükemmel, şukuladım 27-08-2021 06:03:49

21. Bu konu : ” Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 487

22. Şırnak merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım gerçekten hayran edici, tebrikler 28-08-2021 10:30:16

23. Iğdır merkezden ben Hasan. Selam bu web sitesi süper ötesi çok iyi, tebrikler 29-08-2021 22:31:01

24. Sivas merkezden ben . Selam paylaşım vallaha billaha çok güzel, saolun 30-08-2021 14:45:03

25. Bu konu : ” Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? ” çok güzel. Slm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 94

26. Ardahan dan kimler var. Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? . Merhaba paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 301

27. Bu konu : ” Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 102

28. Burdur dan kimler var. Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? . selamun aleyküm web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım , ali – 438

29. Bu konu : ” Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok iyi, tebrikler , ali – 138

30. selam arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım

31. Bu konu : ” Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki güzel, teraziye tıkladım , memo – 6

32. Samsun dan kimler var. Pozitif covid test sonucu nasıl alınır ve covid pass hilesi nasıl yapılır? . Selam bu web sitesi harbiden güzel, tebrikler , ali – 39

33. Sinop merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz valla güzel, face de paylaştım 24-09-2021 16:54:07

34. Selamlar web siten valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Aksaray merkezden ben mehmet. Slm siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 26-09-2021 11:55:16

Write A Comment