İş için ön tarama testi yaptırmam gerekti ve bende olduğunu söylediler.

İlk defa bir covid testi yapmak zorunda kaldım. Bunca zamandan sonra ona sahip olmadıktan sonra nasıl oluyor da şimdi ona sahip oluyorum?

Normalde hissettiğim gibi hissediyorum. Belki daha da iyi. İnanmayı zorlaştırıyor. İnsanlar ölüyor ya da yatakta günler geçiriyor. Sınava girmek için SADECE OLDUĞUM zaman, birinin bana şu anda bende olduğunu söylemesi gerekiyordu.

Author

36 Comments

1. Denizli dan kimler var. Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz . selamun aleyküm paylaşımın cidden hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 423

2. Ordu dan kimler var. Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz . Selam herkese paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 64

3. Iğdır merkezden ben hatice. Slm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, saolun 29-04-2021 14:47:56

4. Bu konu : ” Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 296

5. Bu konu : ” Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden güzel, teraziye tıkladım , – 194

6. Kastamonu dan kimler var. Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz . Selam herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 190

7. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 356

8. Bu konu : ” Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim mükemmel, sağolun , ahmet – 10

9. Selam web siteniz valla güzel, facebookta paylaştım

10. Merhaba bu web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım

11. Gürbüz Reply

Kayseri merkezden ben Gürbüz. Selam web siten harbiden çok iyi, şukuladım 19-05-2021 18:50:25

12. Bu konu : ” Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 310

13. Bu konu : ” Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 215

14. Bu konu : ” Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki güzel, saolun , ziya – 39

15. Çorum merkezden ben hatice. Merhabalar sayfanız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-05-2021 06:21:18

16. Muğla merkezden ben Aylin. Selamlar siten inan ki çok güzel, teşekkürler 03-06-2021 23:02:38

17. Bu konu : ” Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun , ziya – 485

18. Bu konu : ” Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi hayran edici, sağolun , Aylin – 482

19. Bu konu : ” Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, tebrikler , banu – 393

20. Hakkari dan kimler var. Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz . Slm siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 379

21. Muş dan kimler var. Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz . Mrb paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 153

22. Konya dan kimler var. Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz . Selam sayfa inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 49

23. Kayseri merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım 22-06-2021 23:35:16

24. Van merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 08:04:17

25. Çankırı merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten inan ki güzel, teşekkürler 23-06-2021 19:32:37

26. Sakarya dan kimler var. Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz . selam arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 290

27. Bingöl dan kimler var. Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz . Selamlar web siteniz valla hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 121

28. Bu konu : ” Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 435

29. Çorum dan kimler var. Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 4

30. Mardin dan kimler var. Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz . Mrb web siteniz vallaha güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 434

31. Bu konu : ” Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla dikkat çekici, teşekkürler , ali – 168

32. Şanlıurfa dan kimler var. Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz . Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 187

33. Kayseri merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfa harbiden çok iyi, saolun 23-07-2021 09:09:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link