İş için ön tarama testi yaptırmam gerekti ve bende olduğunu söylediler.

İlk defa bir covid testi yapmak zorunda kaldım. Bunca zamandan sonra ona sahip olmadıktan sonra nasıl oluyor da şimdi ona sahip oluyorum?

Normalde hissettiğim gibi hissediyorum. Belki daha da iyi. İnanmayı zorlaştırıyor. İnsanlar ölüyor ya da yatakta günler geçiriyor. Sınava girmek için SADECE OLDUĞUM zaman, birinin bana şu anda bende olduğunu söylemesi gerekiyordu.

Author

4 Comments

1. Denizli dan kimler var. Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz . selamun aleyküm paylaşımın cidden hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 423

2. Ordu dan kimler var. Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz . Selam herkese paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 64

3. Iğdır merkezden ben hatice. Slm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, saolun 29-04-2021 14:47:56

4. Bu konu : ” Pozitif covid testlerinin gerçekten yasal olduğunu nasıl kanıtlayabiliriz? Sadece kağıdın ne olduğunu kabul etmeliyiz ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 296

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link