Toplam vakaların bildirildiği kadar düşük olması matematiksel olarak imkansızdır, ancak tüm bu yüksek profilli insanlar pozitif test etmektedir. Çok sayıda yüksek profilli insanın birdenbire pozitif test yapabilmesi için, virüsün tam anlamıyla her yerde, her şehirde ve her toplulukta çok yüksek seviyelerde olması gerekir.

Bu gerçekleşmezse, Tom Hanks gibi bu vakalar sahtedir. Hanks, iki NBA oyuncusu ve dünya liderlerinin bunu elde etme olasılığı gerçek olamayacak kadar astronomik.

Sadece ikisinden biri olabilir. Ya temelde zaten her yerde ve hemen hemen herkes virüsü taşıyor ya da sahte. Arada gerçekten hiçbir şey yok. Özellikle önümüzdeki günlerde daha yüksek profilli vakalar olacağını varsayıyorum.

Author

118 Comments

1. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

2. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun

3. Selam siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. Merhabalar sayfan inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

5. Kocaeli merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi harbiden çok iyi, teşekkürler 17-03-2020 20:41:12

6. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hayran edici, tebrikler

7. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

8. Karabük merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sağolun 23-03-2020 05:48:14

9. Rize merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan yeminle dikkat çekici, şukuladım 24-03-2020 04:05:54

10. selamun aleyküm sayfan cidden çok iyi, teraziye tıkladım

11. selamun aleyküm sayfan inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Selamın aleyküm sayfanız inanki iyi, sosyal medyada paylaştım

13. Denizli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 27-03-2020 19:36:24

14. Adıyaman merkezden ben ziya. Mrb web siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun 31-03-2020 05:30:09

15. Van merkezden ben ahmet. Mrb siten inanılmaz güzel, sağolun 01-04-2020 22:13:08

16. Merhaba paylaşım inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

17. Manisa merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 09-04-2020 09:22:58

18. Tunceli merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, saolun 11-04-2020 19:20:30

19. selamun aleyküm siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

20. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam web siten vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 17-04-2020 17:05:42

21. Afyon merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-04-2020 19:16:56

22. Ardahan merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan vallaha çok iyi, sağolun 18-04-2020 23:10:28

23. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok güzel, şukuladım

24. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

25. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 25-04-2020 03:55:57

26. Kırşehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 25-04-2020 23:57:51

27. Selam herkese paylaşımın cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

28. Batman merkezden ben gaye. Slm web siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-05-2020 15:53:43

29. Isparta merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-05-2020 22:05:20

30. Elazığ merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-05-2020 21:38:11

31. Kayseri merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi ciddiyim çok güzel, teşekkürler 10-05-2020 05:24:43

32. selam arkadaşlar siten harbiden mükemmel, face de paylaştım

33. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

34. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

35. Muş merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 29-05-2020 19:53:23

36. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

37. Karabük merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, saolun 09-06-2020 19:51:48

38. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 11-06-2020 14:28:05

39. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler

40. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, şukuladım

41. Merhabalar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

42. selamun aleyküm web siten yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım

43. Bingöl merkezden ben banu. Slm siteniz gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 17-07-2020 05:13:54

44. Slm web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

45. Bitlis merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 01-08-2020 07:42:38

46. Tunceli merkezden ben banu. Selamlar siten gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 06-08-2020 04:36:09

47. Amasya merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, teşekkürler 06-08-2020 23:47:06

48. Uşak merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-08-2020 15:50:00

49. Merhaba herkese web siteniz inan ki hayran edici, sağolun

50. Selam herkese web sitesi inanki çok iyi, twitter da paylaştım

51. Afyon merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-09-2020 11:36:37

52. Selam web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

53. Gürbüz Reply

Slm bu web sitesi inanki güzel, facebookta paylaştım

54. selam arkadaşlar sayfan inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

55. Selamlar web siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

56. Slm siten süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

57. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

58. Malatya merkezden ben gaye. Slm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 11:35:14

59. Selam herkese siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

60. Antalya dan kimler var. Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. . Slm web siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 498

61. Hatay merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 19-10-2020 20:52:55

62. Ankara merkezden ben emin. Selamlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 29-10-2020 14:16:06

63. Bu konu : ” Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden iyi, teraziye tıkladım , ali – 458

64. Bu konu : ” Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 285

65. Merhabalar sayfan valla mükemmel, teraziye tıkladım

66. Bu konu : ” Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 342

67. Tunceli merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 01-12-2020 04:39:53

68. selamun aleyküm siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

69. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

70. Mersin dan kimler var. Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. . Selamlar bu web sitesi harbiden çok iyi, şukuladım , banu – 403

71. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Selam paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 15-12-2020 23:05:34

72. Selamlar bu web sitesi vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

73. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, tebrikler

74. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 28

75. Bu konu : ” Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 412

76. Çanakkale merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-01-2021 01:41:10

77. Bu konu : ” Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 260

78. Kocaeli dan kimler var. Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. . Mrb siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 457

79. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler

80. Iğdır dan kimler var. Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 244

81. Selam sayfanız yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

82. Bu konu : ” Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun , Aylin – 354

83. selamun aleyküm paylaşım inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

84. Bu konu : ” Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. ” çok güzel. Slm siten süper ötesi güzel, sağolun , emin – 5

85. Hatay dan kimler var. Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 391

86. Tunceli dan kimler var. Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. . Selamın aleyküm siteniz vallaha mükemmel, saolun , mehmet – 229

87. Bu konu : ” Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 344

88. Malatya merkezden ben banu. Mrb web siten harbiden çok güzel, saolun 17-02-2021 12:04:35

89. Erzincan merkezden ben ali. Selam paylaşımın cidden dikkat çekici, sağolun 18-02-2021 18:09:50

90. Bu konu : ” Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , ali – 280

91. Selam herkese web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

92. Merhabalar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, saolun

93. Tunceli merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, face de paylaştım 20-02-2021 19:16:04

94. Edirne merkezden ben ali. Merhaba web siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-02-2021 22:35:53

95. Bu konu : ” Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim çok güzel, şukuladım , Hasan – 141

96. elif yılmaz Reply

Merhabalar siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

97. Çanakkale merkezden ben emin. selamun aleyküm web siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 03-03-2021 13:16:12

98. Muş dan kimler var. Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. . Selamın aleyküm sayfa inan ki güzel, şukuladım , ali – 215

99. Antalya dan kimler var. Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. . Selamlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 279

100. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım

101. Nevşehir dan kimler var. Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. . Merhaba web siteniz valla hayran edici, face de paylaştım , ali – 422

102. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. . Selam sayfan inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 28

103. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 254

104. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 153

105. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Slm siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 14-04-2021 05:09:38

106. Bu konu : ” Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 354

107. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

108. elif yılmaz Reply

Mrb siten gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

109. Hatay merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın cidden güzel, şukuladım 07-05-2021 06:20:29

110. Bu konu : ” Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 97

111. Amasya dan kimler var. Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte. . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 422

112. Kilis merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız cidden dikkat çekici, tebrikler 09-06-2021 05:31:24

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link