Kategoriler
Genel

Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte.

Toplam vakaların bildirildiği kadar düşük olması matematiksel olarak imkansızdır, ancak tüm bu yüksek profilli insanlar pozitif test etmektedir. Çok sayıda yüksek profilli insanın birdenbire pozitif test yapabilmesi için, virüsün tam anlamıyla her yerde, her şehirde ve her toplulukta çok yüksek seviyelerde olması gerekir.

Bu gerçekleşmezse, Tom Hanks gibi bu vakalar sahtedir. Hanks, iki NBA oyuncusu ve dünya liderlerinin bunu elde etme olasılığı gerçek olamayacak kadar astronomik.

Sadece ikisinden biri olabilir. Ya temelde zaten her yerde ve hemen hemen herkes virüsü taşıyor ya da sahte. Arada gerçekten hiçbir şey yok. Özellikle önümüzdeki günlerde daha yüksek profilli vakalar olacağını varsayıyorum.

“Pozitif testi yapan bu yüksek profilli insanların hepsi sadece iki şeyden biri anlamına gelebilir. Virüs zaten her yerde ya da sahte.” için 15 yanıt

Kocaeli merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi harbiden çok iyi, teşekkürler 17-03-2020 20:41:12

Karabük merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sağolun 23-03-2020 05:48:14

Rize merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan yeminle dikkat çekici, şukuladım 24-03-2020 04:05:54

Denizli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 27-03-2020 19:36:24

Adıyaman merkezden ben ziya. Mrb web siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun 31-03-2020 05:30:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir