Chi, life-force, prana, qi, ki, pitī, coşku, titreme, spiritüel titreme, tüylerim diken diken, coşku, coşku, aura, mana, ruah, nephesch ve daha fazlasını duymuş olabilirsiniz.

Bu enerji sadece fiziksel bedenimizdeki pozitif duyguların özü değil, doğadaki her şeyde var.

Tüylerim diken diken olduğunda en kolay hissedilen bu enerjiyi anladıktan sonra, bu saf ecstasy’yi vücudumun her yerinde yapabilirim. Sonunda Balance’ı ve dış dünyadan gelebilecek herhangi bir olumsuzluğu saptırma yeteneğini buldum.

Enerjinizi kontrol altına almakla ilgileniyorsanız ve talep üzerine coşku hissediyorsanız, bunu kısa yaptım eğitici YouTube videosu Ruhların gücünü nasıl Aktive edebileceğini açıklıyor.

Author

26 Comments

1. Mrb paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. (Prana / Chi Meraklıları) Ya talep üzerine doğal olarak mutlu hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . Slm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 387

3. Isparta merkezden ben memo. Slm paylaşım yeminle hayran edici, teşekkürler 27-12-2020 14:07:28

4. Nevşehir merkezden ben hatice. Selamlar web siten yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-12-2020 14:50:33

5. Kırklareli merkezden ben ali. Mrb web siten gerçekten iyi, şukuladım 31-12-2020 19:40:42

6. Bu konu : ” (Prana / Chi Meraklıları) Ya talep üzerine doğal olarak mutlu hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hayran edici, tebrikler , mehmet – 346

7. Niğde merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın inan ki mükemmel, face de paylaştım 10-01-2021 20:26:26

8. Bu konu : ” (Prana / Chi Meraklıları) Ya talep üzerine doğal olarak mutlu hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, tebrikler , banu – 12

9. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, saolun

10. Bu konu : ” (Prana / Chi Meraklıları) Ya talep üzerine doğal olarak mutlu hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 481

11. Eskişehir dan kimler var. (Prana / Chi Meraklıları) Ya talep üzerine doğal olarak mutlu hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . Selam paylaşımınız yeminle güzel, teşekkürler , hatice – 446

12. Erzincan merkezden ben . Merhaba herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, saolun 01-02-2021 02:30:47

13. Bingöl dan kimler var. (Prana / Chi Meraklıları) Ya talep üzerine doğal olarak mutlu hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, saolun , hatice – 355

14. Bu konu : ” (Prana / Chi Meraklıları) Ya talep üzerine doğal olarak mutlu hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 296

15. Kars dan kimler var. (Prana / Chi Meraklıları) Ya talep üzerine doğal olarak mutlu hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . Selam bu web sitesi inanki hayran bıraktı, şukuladım , ali – 118

16. Selam paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

17. Merhaba herkese web siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

18. Iğdır dan kimler var. (Prana / Chi Meraklıları) Ya talep üzerine doğal olarak mutlu hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 62

19. Gaziantep dan kimler var. (Prana / Chi Meraklıları) Ya talep üzerine doğal olarak mutlu hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 357

20. Bu konu : ” (Prana / Chi Meraklıları) Ya talep üzerine doğal olarak mutlu hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 285

21. Merhabalar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

22. Gaziantep dan kimler var. (Prana / Chi Meraklıları) Ya talep üzerine doğal olarak mutlu hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . selamun aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 193

23. Bu konu : ” (Prana / Chi Meraklıları) Ya talep üzerine doğal olarak mutlu hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki çok güzel, sağolun , Hasan – 100

24. Adıyaman dan kimler var. (Prana / Chi Meraklıları) Ya talep üzerine doğal olarak mutlu hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? . selamun aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 279

25. Bu konu : ” (Prana / Chi Meraklıları) Ya talep üzerine doğal olarak mutlu hissedebilseydiniz? Nasıl olduğunu bilmek ister misin? ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 100

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link